VR Video nasıl indirilir ?

VR Video nasıl indir

VR Video nasıl indirilir ?

Elinde sanal gerçeklik gözlüğü olan ve sürekli video izleyenler için güzel bir haber.Aynı videoları izlemek için sürekli internetinizi harcamaya artık son vereceksiniz.Hatta bir çok kişi sanal gerçeklik video arşivi bile yapmak istiyor.Peki Youtube taki VR Videoları veya diğer VR videoları nasıl indirebilirsiniz.

Şimdi gelelim bu sorunun cevabına.Eğer elinizde bir sanal gerçeklik gözlüğü var ise ve VR kısa filmler veya videoları izlemek ve indirmek istiyorsanız aşağıdaki adımları lütfen takip ediniz.1-Video Grabber

Video Grabber, kullanıcıların online yayınları her hangi bir ücret ödemeden ya da sınırlama olmadan sabit sürücülerine almalarına olanak veren web tabanlı bir uygulamadır. YouTube, Vimeo, Vrideo, Dailymotion vb. Çoğu video sitesini destekler. Ayrıca bu uygulama hedef video için tercih ettiğiniz format ve çözünürlüğü seçmeniz için çok sayıda seçenek sunar. Bu online uygulamayla VR video indirme işlemini nasıl yapacağınızı öğrenmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

VR videoyu açıp linkini kopyalayın.

Video Grabber sitesine gidin ve URL’yi adres çubuğuna yapıştırın.

İndir” butonuna tıklayın.

İstediğiniz formatı ve çözünürlüğü ekrana gelen pencereden seçin

Videonuz kısa süre içinde indirilecektir.Önceden ise ek olarak yapmanız gereken web sayfası ilk kullanım için bir başlatıcıyı indirmeniz de size yol gösterecektir. Bu başlatıcı indirme işleminin daha istikrarlı ve hızlı olmasını sağlayacaktır. Bu bileşen tamamen güvenlidir ve sürücünüzde çok az yer kaplayacak şekilde oldukça ufak bir dosyadır.

Yorum yapmayı ve paylaşmayı unutmayınız Teşekkürler.

360SanalGerceklikİlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Ayrıca Kontrol et

Close
Close