F8OculusOculus GOSanal GerçeklikVr HaberVR Oyun

VR platformda arkadaşlarınla Boggle oyna

Boggle ile arkadaşlarınız ile sanal gerçeklikte kelime oyunu oynayabilirsiniz.

VR platformda arkadaşlarınla Boggle oyna

Eğer bir sanal gerçeklik gözlüne sahipseniz ve arkadaşlarınızda da bir VR başlık varsa,beraber oyun oynayabileceğiniz bir oyun sizlerle. Boggle ile Oculus odalarında arkadaşlarınız ile keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.Facebook’un F8 geliştirici konferansında  duyurduğu Oculus bağımsız VR kulaklığı, Facebook’un Oculus Go mikrofonlu kulaklık setini bir sonraki sosyal eğlence cihazını yapmak istediği açıktı .

Herkesin en sevdiği masa oyunlarını sanal  gerçekliğe taşıyan Oculus odaları,Habro ile arkadaşlarınızla ortaklaşa oynayabileceğiniz oyunları sizler için tasarladı.Oculus odaları bu oyunların güncellemelerini tamamlamaya başladı.

Özelleştirilebilir bir ortam, daha fazla yaşam tarzı, avatarlar ve Oculus Store’dan satın alınan ve kiralanan filmleri izleme yeteneği ile birlikte tamamen yeniden tasarlanmış Oculus Odaları, Hasbro, Boggle gibi masa oyunları getireceklerini duyurdu.

Tek yapmanız gereken, Oculus Odaları uygulamanızın güncel olduğundan emin olmak ve ailenizin ve arkadaşlarınızın yeni bir sanal ortamda herkesin en sevdiği kelime arama oyununa meydan okumak için başlayabilirsiniz.Süre dolmadan önce kelimeleri seçmek için el kontrol cihazınızı kullanırken, dört arkadaşınızla oynayabilirsiniz.Ayrıca Oculus Go ile uygulamaya konulan yaklaşık 1000 uygulama, film, oyun ve deneyime ek olarak, Facebook şirketi de dünyanın dört bir yanından canlı konserler, spor ve komedi etkinliklerini arkadaşlarınızla izleyebilmenizi olanak sağlayan Oculus Venues herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Oculus TV de ortaya çıktığından bu yana ise; burada 3 boyutlu bir ortamda büyük bir ekranla oturup sosyal bir videoyu arkadaşınla seyredebilirsiniz.

Kaynak:Vrscout

360 SANAL GERCEKLİKİlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu