VR Box Sanal Gerçeklik Gözlüğü incelemesi

VR Box Sanal Gerçeklik Gözlüğü incelemesi

Sanal gerçeklik gözlüğü markalarından biri olan VR Box ı inceledik.Bu model sşze sanal dünya da 3d video,animasyon,360 derece oyun ve sanal oyunlar oynama imkanı sunuyor.
Bir çok markada akıllı telefonumuzu sanal gerçeklik gözlüğünün ön kapağını açarak içinie yerleştiririz.Fakat Vr Box bunu farklı bir hale getirerek telefonunuzu gözlüğün yan tarafından çıkarılan bir kızağın içine sıkıştırarak,gözlüğün içine girmektedir.Bu özelliğin iyi yanı ön kapağın açılıp telefonunuz düşme gibi bir ihtimali ortadan kaldırmaktadır.Kötü tarafından bakacak olursak kızağın sıkıştırma mandalı LG G3 gibi telefonların kasası oval geldiği için tam olarak oturmamaktadır.Dİğer bir kötü yanı ise telefonunuzu takarken veya çıkartırken çizebilirsiniz.

Gözlük 4 ila 6 inc ekranlı telefonlara uyumludur.Göz aralığı ayarlama ve uzaklık-yakınlık,odak noktası ayarları yapabilirsiniz.Kafa bandı ile kolayca takabilir ve rahat hareket edebilirsiniz.

Göz koruma bantları ile dışarıdan gelen ışığı keserek yüzündeki baskıyı azaltmaktadır.Rahatsız edici baskıyı ortadan kaldırır.Ön taradında ki açılabilen bir sürgülü kapak vardır.Bu ne işe yaracak diye sorarsanız,akıllı telefonunuza uygulama indirebilir ve kendi 360 derece videolarınızı çekebilirsiniz.
Gözlüğün yan tarafında ki boşluklar ise,telefonunuzun sarj ve kullaklık takmak için bırakılmıştır.Aynı zamanda telefonun ısınmasını ortadan kaldıran bir hava akışı sağlamaktadır.

Sanal gerçekilk Gözlüğü VR BOX model daha uyumlu kullanmak için QR Code Okutunuz.

51Y-VhHIihL

360SanalGerceklikİlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Ayrıca Kontrol et

Close
Close