Virtuix Omni Satışı Hakkında Yeni Gelişme

Virtuix Omni Satışı Hakkında Yeni Gelişme

Merhaba okuyucular.Sizlere Virtuix Omni satışı hakkında yeni gelişmeler bulunmakta.Virtuix Omni satışını bekleyen bir çok insan var.

Hatta yatırım yapmak isteyip önceden sipariş verenler de bulunmakta. Şimdi sizlere Virtuix Omni satışını nasıl oluyor?Türkiye’ye satış başladı mı? gibi konular hakkında bilgi vereceğiz. Son gelişmelere göre sizlere maalesef kötü haber vermekteyiz.Virtuix şirketi daha önce sipariş veren müşterilere bir geri dönüş E-mail i atmış bulunmakta.Virtuix şirketi ABD kurulan bir şirketti. Attıkları e-mail göre Türkiye dahil ABD dışında ki hiç bir ülkeye satış yapılmayacaktır. Şirketin gereken talepleri karşılamayacağı açıkladı.Önceden sipariş veren vatandaşların ise ücretlerinin geri verileceği söylendi. Bir söylentiye göre de yatırılan ücretlerin,ne kadar sene geçtiyse o kadar faiziyle beraber geri verileceğini denildi.

Kısacası Virtuix Omni sipariş vermek isteyenler şirketle tekrar irtibata geçip kesin bir bilgi almalarında yarar var. Haberin kesin bir doğruluğu yoktur. Sadece sipariş veren bir müşteriye gelen e mail cevabı bu şekildedir.Lütfen sipariş verenler şirket ile iletişime geçsin.

İletişim adresi

Virtuix Omni İletişim

360SanalGerceklik

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Ayrıca Kontrol et

Close
Close