Virtuix Omni Satın Al

Virtuix Omni Satın Al

Daha önceki yazılarımızda Virtuix Omni‘nin tanıtımını yapmıştık.Son zamanlarda sanal gerçeklik ürünlerinin artmasıyla beraber talepler çoğalmaya başladı.
Virtuix Omni Sanal Gerçeklik için tasarlanmış bir platform.Ayrıca kickstar destekli ve ek aksesuarları ile birlikte sizle son derece kalite bir sanal gerçeklik sunuyor. Kullanıcıların Virtiuix Omni’yi seçmesinin en büyük nedenlerinden bir tanesi olduğunuz yerde hareket kabiliyetinizin olması.Örnek göstericek olursak Call Of Duty FPS gibi bir oyunda ilerlemek için kontrol paletlerini veya gamepad kullanmanız gerekmektedir.Fakat Virtuix te bu olay ortan kalkıyor. Tamemen hareket kontrolü size geçiyor.Siz koştukça oyunda da koşuyorsunuz,zıpladıkça veya eğildikçe oyunda da aynı hareketler sergileniyor.
Gelelim Virtuix Omni‘yi nasıl satın alabileceğinize. Türkiye’de ne yazık ki satışı bulunmuyor.Aracı firma bulmakta çok zor.Bu yüzden en garanti yöntem şirketin kendisi ile iletişime geçmek.Ticari lisans sahibi de olabilirsiniz.Ticari lisans sahibi olmak için ise aşağıda verdiğimiz linke tıklayınız.

Sipariş vererek Virtuix‘ e sahip olabilirsiniz.Fakat ne kadar zamanda elinize ulaşır orası tartışılır. Aldığımız haberlere göre 2 yıl önceden sipariş verenler henüz yeni ellerine ulaşmış.Her sene sınırlı sayıda ürettikleri için elinize geçmesi biraz zaman alabilir. Tabi şirket üretimi hızlandırdı ise bu zaman farkı kısalmıştır.O yüzden satın almadan önce ne kadar sürede teslim olacağını sormanız gerekmektedir. Sizlere iletişim kurabileceğiniz bir kaç link vericez.Umarım yardımcı olabilmişiktir.

Yorum atmayı unutmayınız Teşekkürler.

SATIN ALMAK VE FİYAT İÇİN TIKLAYINIZ

İLETİŞİM KURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

TICARI LİSANS İÇİN TIKLAYINIZİlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Close