Telefon İle Çalışan En İyi Sanal Gerçeklik Gözlükleri

Telefon ile çalışan En iyi Sanal Gerçeklik Gözlükleri

Bugün ki araştırmamızda sizlere telefon ile çalışan sanal gerçeklik gözlüklerinden en iyilerini belirticez.

Sanal Gerçeklik gözlüklerinin hızla üretiminin artmasıyla beraber ortaya çok fazla marka çıkmaya başladı. Ucuz olandan pahalı olana kadar bir çok gözlük var.

Öncelikle sizlere en iyisinden başlayarak en basite doğru olana doğru bir sıralama yapacağız. Eğer maddi imkanınız iyise ve sadece telefonla çalıştırmak istiyorsanız gözlüğü sizlere iki seçenek sunucaz.

Bunlardan ilk olarak sanal gerçekliği gözlüğünü bizlere tanıtan Samsung Gear Vr olacaktır. Diğer bir önerimiz ise yeni yeni piyasaya çıkacak olan LG VR’dır. Bizim tercihimiz şuan özellik bakımından en iyi olarak LG Vr gözüküyor.

Eğer basit birşey istiyorsanız,marka farketmeksizin istediğiniz sanal gerçeklik gözlüğünü alabilirsiniz. Vr Box,Vr Max,Google CardBoard ve diğer markalar olsun hepsinin yaptığı iş aynıdır.Bunların arasında dağlar kadar fark yoktur.

Çok ufak bir görüntü kalitesi veya kasa farkı olur. O yüzden paranızı boş yere harcayıp çok fazla paralar harcamayın. Bu söylediklerimizi Samsung Gear Vr ve LG Vr gibi profesyonel cihazların dışında tutalım.

Ucuz fiyatlı gözlük markalarının donanım ve mercek bakımından aralarında fark yoktur. Farklı isimler altında üretilmiş amaç ve yaptıkları iş aynıdır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Close