Sanal GerçeklikVr Haber

Tatil için Rezervasyon Yapmadan Önce gideceğiniz yeri VR olarak inceleyin

Sanal Gerçeklikte Rezervasyondan önce inceleme imkanı

Tatil için Rezervasyon Yapmadan Önce gideceğiniz yeri VR olarak inceleyin

Son zamanlarda yapılan Forbes araştırmasına göre ,VR kullanan kişilerin% 77’si daha fazla sosyal etkileşim istiyor ve teknolojiyi kitlesel pazar aşamasına getirmenin anahtarının uzun zamandır sosyal olduğuna inanıyordum, ancak bunun bağlamında yapılması gerekiyor. İnsanların hile yapmak yerine zaten yapmak istedikleri şeyler.

Tatile gitmeden önce bir çok seyahat sitelerine bakıyor ve bir çok yorum okuyoruz.Bu yorum ve siteler bizlere yine de pek güven verici olmamaktadır.Çoğu hotel veya kalmak istediğimiz yerin fotoğraftaki ile aynı kalite de olmadığını fark ediyoruz.Rezervasyon seyahati, aynı anda hem zevkli hem de tam bir kabus gibi garip şeylerden biri, bu nedenle teknolojinin deneyim üzerinde gelişebileceği herhangi bir şekilde, bu istenen kategoriye girmesi muhtemel.

Rizort zaten bu süreci optimize etmeye odaklanan, kendisini “deneyim odaklı bir tatil pazarı” olarak nitelendiren bir web ve VR platformudur, bu yüzden bunu denemek ve yapmak doğal bir durumdur.

“Seyahat sosyal bir deneyimdir. Bir tatili planlamak ve rezerve etmek bunun açık bir örneğidir ve bazen çok yorucu bir görev olabilir. Kullanıcıların yüzde 40’ı VR’yi başkalarının şirketlerinde kullanmayı tercih ediyor ve Rizort VR uygulamasının en son sürümü tam da bunu yapıyor. Tüm gezginlerin bu süreçte eğlenceli ve işbirlikçi bir şekilde etkileşimde bulunmalarını istiyoruz ”diyor Rizort CEO’su Sachin Kanodia.

Rizort VR  Uygulamanın, Oculus Go ve Samsung Gear gibi potansiyel misafirler hemen hemen dünyanın her yerinden oteller, tatil ve deneyimlerini araştırmak için izin kulaklık üzerinde çalışır. Ayrıca, birçok kişinin aynı anda bir yeri veya deneyimi kontrol edebileceği ve notları ve izlenimlerini karşılaştırabileceği ve böylece son rezervasyonda herkesi mutlu etme şansını en üst düzeye çıkardığı çok kullanıcılı bir modu destekler.

Son zamanlarda, Rizort Dubai, Meksika ve Karayipleri’ni artan hedef teklif listesine ekledi. Mevcut destinasyonlar arasında Bali, Tayland, Maldivler ve Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Fiji ve Japonya’daki destinasyonlar 2019 yılında eklenecek.Henüz ülkemizi desteklememektedir.Ümitleri, VR ve 360 ​​derece videonun karışımının, müşterileri hedefleri denemek için bir foto galeri veya parlak broşürden daha iyi bir şekilde denemeye daha iyi bir iş çıkarması.

“Konuk lobi, yüzme havuzu, odalar, restoranlar, barlar gibi otel alanlarını gezerek mülkü daha iyi anlayabiliyor.”

San Francisco merkezli şirket, bugüne kadar çok sayıda lüks otel, tatil köyü ve birden fazla varış yerindeki yüksek küratörlüğe sahip lüks oteller, tatil köyleri ve deneyimlerle kullanıcı niyetine uyması için tescilli bir algoritma kullanan platformunu geliştirmek için tohum finansmanında 2.9 milyon dolar kazanmıştır.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı