Tank oyunlarının başı VR Battlezone

Tank oyunlarının başı VR Battlezone

Tüm tank oyunlarının başı olan Battlezone artık geri döndü. Eskiden çok fazla oynadığımız tank ve strateji oyunu olan Battlezone şimdi karşımıza sanal gerçeklik (VR) olarak geldi.
Kendinizi kokpite bağlayın ve şimdiye kadar ki en güçlü araç olan Cobra‘nın kontrolünü elinize alın ve bu patlayıcı ilk kişi olan Atari’nin seminal Battlezone‘unda VR‘nin yeniden başlatılmasıyla birlikte sanal gerçekliğin geleceğini yaşayın, şimdiye kadar yapılan ilk VR oyunu!

battlezone
Sınırsız solo ve co-op oyun

Düşman dolu ortam, ölümcül düşmanlar ve yoğun misyon türlerinin usul olarak oluşturulan bir deneyim haritasının harmanlandığı 1-4 oyuncu için heyecanlı bir deneyim yaşayın. İki oyun yolu da aynı olmayacak!

Tankınızın türünü seçin, doğru taktiklerinizi alın ve yolunuzdaki herkesi vurmadan önce yüklemenizi özelleştirin. Arkadaşlarınızla bir araya gelin veya düşmanlarınızla yüzleşin , seçim sizindir .

battlezone

Lazer güdümlü füzeler, makineli tüfekler, EMP patlamaları, raylı tüfekler, kalkan güçlendiricileri . ve daha fazlası! Cobra’nızı geniş bir yelpazede yıkıcı silahlarla ve müthiş özel ekipmanla yükleyin, ardından dışarıya doğru sırtınızı dönün ve şov dolu bir son gösteriye giden yolu patlatırken düşmanınızın zemin ve hava savunmalarını yok edin.

360 Sanal Gerceklikİlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Close