Survivor VR Steam’de satışa sunuldu

Survivor sanal gerçekliğe taşındı.

Survivor VR Steam’de satışa sunuldu

Sahil kasabasında bir aksam şiddetli bir deprem olur.Sahil kasabasında yer alan nerdeyse tüm binalar çöker ve ciddi kayıplar verilir.
Tüm bunlarla beraber daha kötü bir felaket gelmektedir. Tsunami 1 saat içinde sahil kasabasına vurur.Sahil kasabası sular altında ve yıkık dökük binalar ile sarılmıştır. Hayatta kalan insanlar sudan kurtulmak için enkaz binaların çatı katlarına veya yüksek yerlerde yardım beklemektedir.Hayatta kalmak için mücadele vermektedirler.Sizde bu oyunda orada mahsur kalan insanlardan birisiniz.Karşınıza yangın patlama ve birçok tehlikeli durumlar gelecektir.Oyuncular hayatta kalmak için aklını ve bilgeliklerini kullanmaları gerekmektedir. Oyun sırasında şifreli ip uçları vardır.Bunlar sizin hayatta kalmanız için yardımcı olacaktır.
Oyunun temel amacı felaketten kaçıp hayatta kalma mücadelesidir.Oyun şuanlık sadece HTC Vive ile oynanmaktadır.Oyunun Steam’deki şuan ki fiyatı ise 12.75 TL’dir.Oyunu güvenli bir şekilde satın almak için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

SURVİVOR VR SATIN AL

360SanalGerceklikİlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Ayrıca Kontrol et

Close
Close