OculusSanal GerçeklikSanal Gerçeklik OyunVR Oyun

Star Wars: Vader Immortal sanal gerçeklik Full Fragman çıktı

Star Wars İçin İlk Full Fragmanı İzle: Rift + Quest İçin Vader Immortal

Sonunda beklediğimiz Star Wars: Vader Immortal Episode 1’e ilk kez şahit olduk.Oyuna ilk bakış açısı ve incelenmesi  12 Nisan’da Chicago’daki Star Wars Celebration etkinliğinde açıklandı.

Öncelikle hangi sanal gerçeklik gözlüğüne geleceği ile başlayalım.Bu deneyim de Oculus Rift platformuna geliyor. Daha önce Oculus’un diğer kulaklığı Quest’e özel bir lansman olarak ilan edilmişti. Uygulamanın aynı anda her iki kulaklığa da mı başlayacağı veya bir süre sonra Rift‘e mi geleceği açık değildir.


Peki oyunda sizi neler bekliyor hangi karakteri canlandırıyorsunuz ? Kompleksin içinde çaresiz bir kaçış başlatan bir mahkum olarak oynuyorsunuz. Size eşlik etmek bir droid ve fazla aşina olmadığımız bazı uzaylılar. Evet beklediğimiz gibi  bir ışın kılıcı var.
Ayrıca Oculus’un resmi sitesinde oyunun içeriği şu şekilde açıklanmıştır.

Çok, çok uzaklardaki bir galaksiye adım atın ve sanal gerçeklik için özel olarak tasarlanmış ilk Star Wars hikayesini deneyimleyin. Yeni müttefiklerin yanında Darth Vader’in gizemli kalesine girin ve Sith Lord’un kendisi de dahil dehşet saçan düşmanlarla yüzleşin. Galaksinin kurtuluşunun… ya da yok oluşunun anahtarını ellerinizde tuttuğunuz bir hikayenin merkezinde yer alın.

Şuan sadece fragmandan gördüğümüz kadar yorum yapabiliyoruz.İlerleyen zamanlarda yeni videolar veya deneyimler geldiği zaman sizlerle paylaşacağız.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı