Star Trek Bridge Crew Sanal Gerçeklik Oyunu

Star Trek Bridge Crew Sanal Gerçeklik Oyunu

1 hafta aradan sonra siz sanal gerçeklik sevenleri ile tekrar birlikteyiz.Bu hafta ki sanal gerçeklik oyunumuz Star Trek Bridge Crew.
Oyunun içeriği U.S.S. Aegis uzay gemisi ile seyahat ediyorsunuz.Görevimiz ise büyük kısmı yok olmuş Vulkan halkına yaşayabilecekleri yeni bir dünya bulmak ve uzayın bilinmezliklerle dolu bir kesiminde, The Trench’te keşif yapmak. Düşman tehlikesi olarak bölgede Klingon İmparatorluğu’nun da faaliyetleri var ve Federasyonun planları karşısında bir tehdit teşkil ediyor.Fakat onlardan kurtulmak için kendine göre bir strateji belirlemen gerekiyor.Ekibinle beraber halkını kurtarmaya bak.Koop modunda Kaptan, Dümenci, Taktisyen ve Çarkçı görevlerini üstlenecek dört kişilik bir ekip oluşturabilirsin. Oyunun dinamik ve gerçekçi hikayesinin yanı sıra, bir de “Devam Eden Görevler” modu bulunuyor. Bu modda tek kişilik ve koop maceralar için sayısız saatlik görevler bulunuyor.
Oyunu HTC Vive ve Oculus Rift ile oynayabilirsiniz.Oyunun fiyatı ise Steam’de şuan 175,00 TL’dir.Oyunu güvenli bir şekilde satın almak için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

Star Trek Bridge Crew SATIN AL

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1 or Windows 10
İşlemci: Intel® i5-4590, AMD FX 8350 equivalent or better
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce® GTX 970, AMD Radeon™ R9 290 equivalent or better
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
ÖNERİLEN:
Bellek: 8 GB RAM

360SANALGERCEKLİKİlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Ayrıca Kontrol et

Close
Close