Playstation VRSanal GerçeklikSanal Gerçeklik OyunVR Oyun

Spor ve yarış bağımlıları için en iyi PSVR Oyunları

PlaystationVR ile spor ve yarış oyunlarını oynamak isteyenler

Spor ve yarış bağımlıları için en iyi PSVR Oyunları

Sanal gerçeklikte spor ve özellikle yarış oyunları çok daha etkili oynanabiliyor.Nedeni ise oyun esnasında gerçeğe biraz daha yakın hissettirmesi.

Özellikle yarış oyunlarda çok daha farklı tepkiler alınabiliyor.Sizler için en iyi deneyim yaşayabileceğiniz Playstation VR sanal gerçeklik oyunlarını listeledik.

En iyi seçim: Headmaster

Eğer futbol oynamayı ve futbol oyunlarını seviyorsanız işte size göre bir oyun.Daha çok isabet gerektiren ve topları (bazen hareket eden) hedeflere, bombalara, ‘kaleler’ etrafında dolaştırmak gerekmektedir. Bu hedeflere yönlendirmek ve oynamak için en kolay oyunlardan biridir.

İlk başta kafanızı sanal bir topa vurmanız biraz tuhaf gelebilir, ama yakında buna alışacaksınız.

$ 19.99 , p laystation.com


Sprint Vector

İçin düştükten sonra Sprint Vector HTC Vive ile ilgili biz çok geç PSVR geçerli olduğunu sevindik. Oyun bazı ilginç hareket tekniklerini kullanıyor, kollarınızı kayak benzeri bir hareketle çevirerek A noktasından B noktasına kadar geçmenizi istiyor, ayrıca duvarlara tırmanmanız ve Süpermen gibi uçmanız bile gerekiyor. Bu sadece hareketin daha doğal hissetmesini sağlamakla kalmaz, hareket tutumu hissini önlemeye yardımcı olur.

29,99 $ playstation.com | Amazon

100ft Robot Golf

No Goblin’den 100ft Robot Golf’ü kaçıramadık bu listeden çıkar. Gerçekten de teneke söylediklerini yapar. Dört oyuncu bir kerede şehirsel golf oynayabilir, çünkü bir kerede hepsi çılgınca ve aptalca – artı eski büyük binalar ya da diğer robotlar yoldaysa, fikir şutunuzu çekmek için onları parçalamanız. Önemli bir satın alma değil ama yine de aptalca bir eğlence.

9,99 ABD Doları, 100ftrobotgolf.com


Tiny Trax

Tiny Trax , VR oyunlarının sürükleyici hissetmek için birinci şahıs bakış açısına sahip olmadığının kanıtı. Düşünün Mikro Makineler ama iz etrafınızda dolanıyor, arabaların yüzünüzün üstünden, başınızın üzerinden ve hatta sualtının yarısını seyrederken – ki bu da kafanızı sanal okyanusa batırmayı gerektirir.

19,99 Dolar, playstation.com

360SanalGerceklik

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu