Playstation VRSanal GerçeklikSanal Gerçeklik HaberVr Haber

Sony yıllık Oyun Günleri

PlayStation 'Oyun Günleri' Satışları $ 50 indirim PSVR Donanım Paketleri

Sony yıllık Oyun Günleri satışlarına tekrar ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Bu kez sizi heyecanlandırması gereken yeni piyasaya sunulan donanım paketlerinde birkaç anlaşma var.

29 Mayın’ta bir PS blog yayınında duyurulmuş olan Sony, 7 Haziran’dan başlayarak aşağıdakileri içeren büyük donanım paketleri ve oyunlarda 50 dolara varan indirimler yapıyor:

  • Jet Black 1 TB PS4 Pro – 350 ABD Doları (400 ABD doları MSRP)
  • PlayStation VR paketleri – 250 $ ‘dan başlayan fiyatlarla (MSRP $ 300)
  • DualShock 4 kablosuz kontrol cihazı (tüm renkler) – 40 $ ‘dan başlayan fiyatlarla
  • Gone, Savaş Tanrısı, Marvel’in Örümcek Adam’ı, MLB Şov 19 – 20 dolardan başlıyor
  • PlayStation Hits oyunları – 10 $ ‘dan başlayan fiyatlarla

Tabi yukarıda belirtilen fiyatlar yurt dışı fiyatları.Ülkemizde ki indirimli fiyatlar nasıl olur gelecek günlerde göreceğiz.


Sony, PSVR paket fiyatlarının kesin dağılımına özgü değildi, ancak kampanya reklamları PSVR + Trover’ın Evren  ve Cuma Gecesi’ni Freddy’de 250 dolara, normalde 300 dolara mal olan VR  paketinde kurtarıyor . Bu paket, ayrı olarak satın alındığında yaklaşık 100 ABD doları karşılığında bulabileceğiniz PS Move denetleyicilerini hariç tutuyor.


Sony PSVR indirimli günler ve satışları  7 Haziran’da başlıyor ve 17 Haziran’a kadar sürecek. Sony aynı zamanda PlayStation Store’daki satış boyunca sürekli dijital oyun fırsatları ve PlayStation Plus ve PlayStation Now ile ilgili fırsatlar da sunacak.

Sony’nin resmi perakendecileri Amazon, Best Buy, GameStop ve Walmart’ı içeriyor, bu yüzden Sony yıllık Oyun Günleri, ilk olarak 7 Haziran’da girip kontrol edebilirsiniz.

Resim Kaynağı : SONY

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu