Sanal Gerçeklik Yarış Oyunu Speedboats

Sanal Gerçeklik Yarış Oyunu Speedboats

Yarış severler için farklı bir yarış simülasyonu. Yarış denince aklımıza ilk gelen şeyler ya araba ya motorsiklet gibi araçlardır. Fakat bu sefer ki yarış simülasyonu bir hız teknesi.

25 ten fazla ayarlanabilir parametreler ile kendi teknenizi oluşturun.Sizlere verilen zorlu parkurları en kısa zamanda aşmaya çalışın. Diğer oyunculara karşı rekabet sağlayın.En iyisi olmak için teknenizi çok iyi bir şekilde hazırlamanız ve parkurları en kısa zamanda sorunsuz bir şekilde aşmanız gerekmektedir. Teknenin gövde ve tasarımı,hız ve dönüşler için çok önemlidir.Bu yüzden kusursuz bir tasarım oluşturun ve rakiplerinizi geride bırakın. Tek kişilik ve üç kişilik botlarda 900 beygire kadar güçlü motorlar takabilirsiniz. Ağırlığından tutun uzunlığuna yüksekliğine kadar herşeyini kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Şimdiden iyi oyunlar.

Oculus Rift ile oynanabilen bu oyunun Steam’de henüz HTC Vive için sürümü bulunmamaktadır. Oyunun Steam’deki fiyatı ise şuanlık 39,00 TL’dir. Oyunu satın almak için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

Speedboats BUY IT

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Close