Sanal Gerçeklik Spor oyunları Virtual Sports Steam’de

Sanal Gerçeklik Spor oyunları Virtual Sports Steam’de

Htc Vive ile oynayabileceğiniz zevkli bir deneyim daha sizlere sunuyoruz.Yakın zamanda Steam’de store da yer alan Virtual Sports sizlere evde olduğunuz yerde spor keyfi yaşatacak.

Tabi adına baktığımız zaman bir çok spor dalı aklımıza gelebilir.Fakat üzülerek söylüyorum ki sadece Masa tenisi ve Tenis bulunmaktadır. Bu oyun özellikle tenis severler için daha uygun olacaktır.Arkadaşlarınız ile çevrim içi de oynayabileceğiniz bu oyun kariyer modunda da farklı zorluk seviyelerine göre de mücadele edebilirsiniz.

İlginç olan bir yanı da hakeminizin bir köpek olması.Ayrıca Amatör, Master ve Şampiyon Ligi’ndeki diğer oyunculara karşı yarışın.Ağ çok oyunculu modunda hızlı eşleştirme yapabilir veya başka arkadaşta bulabilirsiniz.Sesli Sohbet (VOIP) destekleniyor.

Sanal Gerçeklik Spor oyunları Virtual Sports Steam’de ki şuan ki fiyatı ise 31,00 TL’dir.Güvenli bir şekilde satın almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki linke tıklayınız veya Steam Store’a giderek istediğiniz farklı oyunlarıda satın alabilirsiniz.

Virtual Sports Satın Al

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

EN AZ:
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 or newer
İşlemci: Intel Core i5 4590 or AMD FX 8350 or greater.
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 970 or AMD Radeon R9 290 or better
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

360SANALGERCEKLİK

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Ayrıca Kontrol et

Close
Close