Sanal Gerçeklik Oyunu Roomscale Tower

Sanal Gerçeklik Oyunu Roomscale Tower

Fotogrametrik bir deneyim yaşamak isteyenler bu oyunu satın alabilir.Özellikle HTC Vive için inşa edilmiş bir sanal gerçeklik deneyimidir.

Ortaçağda bir şovalye olarak oynuyorsunuz. Tuzaklarla dolu kalelerde zengin olmak için arayışlardasın.Hayatta kalmak için savaşmalısın.İskeletler ordusu ile karşı karşıya geleceksin. Dağlarda ve kalelerin içinde hepsi seni bekliyor.Hayatta kalman için yapman gereken tek şey iyi bir savaş. Tabi her dakika savaş yok.Dinlenmen için gerekli olan şey,Ortaçağ evlerinden bir tanesinde dinlenmek.İstersen eğlence yerlerine gidip dans izleyebilir ve içebilirsin.Oyunda yüksek dağların tepesine tırmanıp bıçak toplayabilir ve iskelet ordusuna fırlatabilirsin. Oyunda çeşitli modlar bulunmaktadır.Bu modlarda ise zorluk seviyesi artabilir ve ayrıca ok ve kılıç çeşitleri de farklılaşabilir.

HTC Vive için üretilmiş olan bu oyunun henüz Oculus için bir sürümü Steam’de bulunmamaktadır.Oyunun Steam’deki fiyatı ise şuanlık 26,00 TL’dir.Oyunu satın almak için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

Roomscale Tower BUY IT

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Ayrıca Kontrol et

Close
Close