Sanal Gerçeklik Oyunu ARK Survival Evolved

Sanal Gerçeklik Oyunu ARK Survival Evolved

Sizlere yeni bir sanal gerçeklik oyunu daha tanımak istedik.Sizlere yine aksiyon dolu bir VR oyun. ARK : Survival Evolved ile hayatta kalmaya çalışın.

Bir ada’ya düşüyorsunuz ve hiç bir şeyiniz yok.Hayatta kalmak için çaba sarfetmeniz gerekmekte.Öncelikle başını sokabileceğin ve etraftaki tehlikelerden uzak durabilmek için kendine bir barınak inşa etmen gerekmekte.Bunun içinde etrafta işine yarayabilecek her türlü malzemeleri toplaman gerek. İyi bir araştırma yap ve barınak için gerekli malzemeleri bul.

Barınağını tamamladıktan sonra sıra geliyor hayatta kalman için yiyecek ve içecek bulmana.Senin yapman gereken yine iyi bir araştırma.Fakat ada’da tek değilsin. İlkel saldırgan ve uysal yaratıklarla dolu.Kendini koruman gerekecek. Kendine avlanmak için bir silah bul veya yap.Onlarla karşı karşıya geldiğin zaman kendini savun. Bütün yaratıklar saldırgan değil. Bazıları evcilleştirilebilir. O yüzden yeteneklerini kullan ve onları evcilleştir.Kendi barınağına su kaynağı yarat ve hayat kaynağını sağla.

Tek oyuncu,çoklu oyuncu ve eşli oyuncu ile oynayabilirsiniz.Oculus Rift ile oynayabileceğiniz bu oyunun fiyatı ise Steam’de şuan 49,00’TL.Oyunu satın almak için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

ARK:Survival Evolved BUY IT

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Ayrıca Kontrol et

Close
Close