HTC ViveOculusSanal GerçeklikSanal Gerçeklik OyunVR Oyun

Sanal Gerçeklik Okçuluk oyunu Arrowborn

Arrowborn sanal gerçeklik okçuluğunun sürükleyici deneyimi ile birleştiriyor.

Sanal Gerçeklik Okçuluk oyunu Arrowborn

Sanal Gerçeklik oyunlarından Arrowborn, çok oyunculu bir nişancı oyunudur.Hızlı tempolu ve içgüdüsel hareketini getiriyor ve onu sanal gerçeklik okçuluğunun sürükleyici deneyimi ile birleştiriyor. Ölümcül nişanınızı alın ve zekice harita teknik ve taktiklerini göstererek, titiz büyülü oklarla dolu atın ve rekabete hazır olun.Rakipleriniz üzerinde en fazla hasara yol açacak ve size avantaj sağladığınız benzersiz bir yolla büyülü oklardan birini seçin. Sağ kalma şansınızı arttırmak veya  oyun tarzınızı güçlendirmek için zırhınıza güçlü bir mücevher takın! Savunmaya çıkın ve gelen bariyerleri engelleyerek kalkan puanınızı kullanın!

Burada ışınlanma yok. Serbest koridorlarda aşağı dolaşım, sonra uçurumun kenarları boyunca süper sıçrama ve okları hedefe koyun. Oyunun içinde bulunan büyük puan bonuslarınızı alın.

Sadakatınızı askıya alın ve aksiyon-shooter türünü yepyeni bir sanal perspektiften deneyimleme amacınızı sabitleyin. Çeşitli oyun modlarında rakiplerinizi aşmak ve üstünlük sağlamak için nişan alma becerilerinizi kullanın. 10 kişilik bir atış için Free-For-All’a bırakın ya da eski okul atıcıları gibi Team Deathmatch’ta takım atın. Oyuna Botlar ekleyin ve birkaç tur kompansatuvarda Oyuncular ve Bots’a gidin.

Oyunu HTC Vive ve Oculus Rift ile oynayabilirsiniz.Oyunun Steam‘deki şuan ki fiyatı 25,00 TL‘dir.Oyunu satın almak için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
SATIN AL

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

EN AZ:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 or newer
  • İşlemci: Intel i5 4590 / AMD FX 8350
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 290
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

360SanalGerceklikEtiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı