Sanal Gerçeklik Korku Oyunu Emily Wants To Play

Sanal Gerçeklik Korku Oyunu Emily Wants To Play

Korku ve adrenalin severler için bir oyun ile daha karşınızdayız.3D korku filmleri veya bilgisayar oyunları hepimiz izleriz ve oynarız.Fakat Sanal Gerçekliğe uyarlanması bizleri bir o kadar daha korkutmak için yeterli oluyor.Bu oyunda onlardan biri.

Emily Wants To Play Sanal Gerçeklik Oyununda bir pizzacı olarak oynamaktasın.Saat 23:00 bir eve pizza götürürsün. Zile basarsın ve kapı kendiliğinden açılır.Etraf sessiz sakin,karanlık ve ürkütücüdür.Merhaba!Pizzacı.Pizzanız geldi! diye seslenirsin fakat kimse sana cevap vermez. Sen yavaşça adımını içeri atarsın.Adımını attığın gibi kapı sert bir şekilden arkandan kapanır.Sadece son teslimatı yapıp çıkacaktın.Fakat son gittiğin ev ürkütücü. Evden çıkmak için çözüm bulmalısın. 3 bebek ve Emily adın bir kız çocuğu odalarda gezinmeye başlar. Çok dikkatli olması ve hayatta kalmaya bakmalısın.Bu senin son pizza dağıtımın olabilir.

HTC Vive ve Oculus Rift desteği ile oyunu oynayabilirsiniz.Oyunun fiyatı Steam’de şuan 10,00 TL’dir.Oyunu satın almak için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

Emily Wants To Play BUY IT

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Ayrıca Kontrol et

Close
Close