Samsung Gear VRSanal GerçeklikSanal Gerçeklik GözlükleriSanal Gerçeklik MobilVr Haber

Samsung telefonuma Gear VR nasıl bağlayabilirim?

Samsung Gear VR ile telefonunuzda nasıl oyun oynayabilirsiniz?

Samsung telefonuma Gear VR nasıl bağlayabilirim?

Eğer bir Samsung cep telefonunuz varsa ve Gear VR sahibiyseniz sizlere nasıl bağlayacağınız hakkında kısa bir bilgi vereceğiz.

Öncelikle kullandığınız telefon Samsung Gear VR ile uyumlu mu ? Sanal Gerçekli deneyimi için Gyroscope özelliği bulunmakta mı? Boyut olarak Gear VR boyutuna uygun mu ? Bu soruların cevaplarına uygunsa nasıl bağlantı kuracağımızı anlatmaya başlayabiliriz.Not:

Gear VR2(SM-R321) sanal gerçeklik gözlüğü ile uyumlu olarak kullanılabilen cihazlarımız Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge‘dir.

Gear VR (SM-R322) sanal gerçeklik gözlüğü ile uyumlu olarak kullanılabilen cihazlarımız Galaxy S7, Galaxy S7 Edge, Galaxy Note 5, Galaxy S6 Edge +, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge‘dir.

Gear VR (SM-R323) sanal gerçeklik gözlüğü ile uyumlu olarak kullanılabilen cihazlarımız Galaxy S7, Galaxy S7 Edge, Galaxy Note 5, Galaxy S6 Edge +, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge‘dir

Öncelikle bir Gear VR programını yüklemeniz gerekmektedir.Daha sonda ise Oculus hesabı açmanız için ister internet üzerinden isterseniz de  Gear VR programını telefonunuza yükleyerek yapabilirsiniz.Mobil cihazınızı Gear VR’a bağlayın. >> Sesli bir mesajla sizden mobil cihazınız ile Gear VR’ı birbirinden ayırmanız istendiğinde cihazları birbirinden ayırın. >> Ekrandaki İleri butonuna dokunun.


 

Uygulamayı indirdikten sonra ise Oculus store da bulunan ücretli ve ücretsiz oyunları telefonunuza yükleyebilir ve Gear Vr deneyimini yaşayabilirsiniz.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu