Samsung Gear Vr-En İyi 10 Oyun

Samsung Gear VR‘ın piyasadaki en iyi oyunları sizler için araştırdık.Sanal gerçeklik teknolojisinin yaygınlaşmasıyla piyasaya yüzlerce ücretsiz uygulamalar ve oyunlar çıktı.Hangisi kullanılabilir ve güzel olduğunu seçmek biraz zor duruma geliyor.

Bu genişlik ve çeşitlilik bizlerin aklına şunu getiriyor:Hangi oyunlar en iyi?Hangi oyunlar ücretsiz?Bizde sizler için araştırdık ve yüzlerce oyun arasından iyi uygulamaları ortaya çıkardık.

Smash Hit

smash-hit-gameplay-image-1024x576Bu basit bir oyun. Sürekli tek bir koridorda ilerliyoruz. Tüm yapabileceğiniz ortamda etrafına bakmak ve kristaller ve diğer nesneleri topları ateş etmek ve vurmak. Ama oyun derinlik ve çeşitlilikten yoksun. VR platformlarda en iyi oyunlarda gerçekten neler olup bittiğini anlamak için kendi kontrollerini güçlendirme gerekir.Smash Hit, hem sezgisel ve son derece tatmin edici. Artı, hem de ücretsiz!

Ocean Rift

ocean-rift-gameplay-image-1024x561

Şöyle geleneksel oyun tarzının dışına çıkalım.Biraz daha etkileşimli oyunlara bakalım.Ocean Rift’te puan toplamak kazanmak gibi bir şey yoktur.Size sadece rahatlatıcı bir tüplü dalış imkanı sunar.Ana menüden yunuslar,köpekbalıkları,kaplumbağalar ve daha fazla canlı isterseniz onları da ekleyebilirsiniz.Çevrenizde ki suyun kabarcık seslerini,canlıların seslerini duyarak size rahatlatıcı bir uygulama sunar.


Keep Talking and Nobody Explodes

keep-talking-and-nobody-explodes-gameplay-image-1024x576

İşte harika oyunlardan biri olan Explodes.Oyunu yüklemeden önce mutlaka bir ön bilgi edinmeniz gerek.Oyun çılgınca ve eğlenceli.Kaoslarla dolu bir oyun.Bazen aile toplantıları bazen de partiler olmaktadır.
Anshar Wars 2

anshar-wars-2-gameplay-image-1024x576

Gerçek bir VR deneyimi yaşamak istiyorsanız işte size Anshar Wars..Bu uzay-savaş oyunu kesinlikle heyacan verici olduğu gibi,Sanal gerçeklik kafanızda tam anlamıyla yer ediyor.Bu güçlü Vr uygulaması en yoğun oyunlardan birisi.Hardcore oyun deneyimini sizlere sunuyor.Hızlı bir şekilde dönmen gerekecek ve etrafında düşman hedefleri olacaktır.Görseller iyi harika ve net.

Esper 2

esper-2-gameplay-image-1024x576

Bulmaca gibi bir oyun.Fakat bu oyun için gamepad gerekli.Esper 2 kolay bir oyun değildir.Esper 2 güçlü Vr oyunlardan birisidir.Denemenizi tavsiye ederiz.

Dead Secret

dead-secret-gameplay-image

Dead Secret senin sırları açığa çıkarmanı ve belli bir cinayeti çözmeni isteyen bir oyundur.Grafikleri bakımından güzel bir uygulamadır.

Dreadhallsdreadhalls-gameplay-image-1024x521

Mükemmel zamanlanmış,ani çıkışları olan tam bir korku oyunu.Vr ile daha şaşırtıcı ve gerçekli hal alıyor.Işıkları kapatıp sessiz bir ortam denemenizi tavsiye ederim:)

Omega Agent

omega-agent-gameplay-image-1024x616

En saf eğlenceli oyunlardan biridir. Çok basit ve stilize görsellere sahiptir.Sen adanın etrafında uçan bir gizli ajan konumundasın.Bir binadan diğer binaya geçerken yarattığı görsellik heyecan verici.

Lands End

lands-end-gameplay-image-1024x576

Lands End bu listede en benzersiz oyunlardan biridir.Görsel tarzında söyleyebilirim ki,aklımıza popüler Monument Valley yaratıcıları geliyor, ama tamamen farklı bir deneyim sunuyor. Dokunmatik ekrana gerek yok.

Driftdrift-vr-gameplay-image-1024x530

DRIFT, gerçekte hava yoluyla mermiye rehberlik etmek için kafanı kullanmanızı gerektiren bir oyundur.Silah,ateş ve mermi sizin hareketiniz ile kontrol edilir.DRIFT harika bir oyun.

KAYNAK

360SanalGerceklikİlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Ayrıca Kontrol et

Close
Close