Sanal GerçeklikSanal Gerçeklik HaberVr Haber

Samsung Galaxy S10 özellikleri ve sanal gerçeklik

Samsung Galaxy S10e,S10,S10+ gibi modellerin tanıtımı yapıldı.

Geçtiğimiz günlerde Samsung yeni amiral gemisini piyasaya sürdü. Samsung Galaxy S10e,S10,S10+ gibi modellerin tanıtımı yapıldı.

Ekran güvenliği ve göze uyum sağlayan Dynamic AMOLED, Sonsuz-O Ekran’ı şimdiye kadarki en yenilikçi Galaxy ekranı yapmış bulunmakta.Ekrana gömülü Ultrasonik Parmak İzi okuyucu ile yüksek güvenliği telefonun arkasından öne taşınmış oldu.

*Sadece Galaxy S10 ve S10+’da geçerlidir. Galaxy S10e’de bulunmamaktadır.

123 derecelik görüş alanına sahip, etkileyici sinematik fotoğraflar çekmek için Ultra Geniş Kamerayı monte edilmiş.Kablosuz Güç Paylaşımı, gücünüzü diğer cihazlarla paylaşmanıza olanak tanır.Ve Hızlı Kablosuz Şarj 2.0, telefonunuzu önceki versiyonlara göre daha hızlı şarj eder.

Bağlantı olarak gelen yenilikler ise Akıllı Wi-Fi, Wi-Fi 6 ile daha hızlı bir hıza ulaşır; kamuya açık ağlarda bile güvenilir ve güvenli bir şekilde bağlanır. 2,0 Gbps’ye kadar inanılmaz veri hızlarına ulaşmak için LTE’ye sorunsuz bir şekilde geçer.

Yapay Zeka ve gelişmiş donanım, telefonunuzu nasıl kullandığınızı anlayarak size telefonunuzu uzun süre kullanabilmeniz için verimli şekilde çalışmasını sağlayacak olan bir teknoloji sunulmuş.Samsung Galaxy S10 ile sanal gerçeklik  ise;ekran kalitesi,çözünürlük,ışık ve güçlü işlemcisi ile sizler çok daha net ve donmadan,takılmadan kullanabileceğiniz  bir deneyim elde edeceksiniz.

Daha fazla bilgi için ;SAMSUNG

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı