Playstation VRSanal GerçeklikVR Oyun

Playstation VR en iyi korku oyunları

Playstation VR ile oynayabileceğiniz en iyi korku oyunlarını sizler için araştırdık.

Playstation VR en iyi korku oyunları

Eğer bir Playstation sahibi iseniz ve PSVR gözlüğünüz varsa, gerilim ve korku yaşamak istiyorsanız işte sizlere önerdiğimiz oyun listesi.

En çok oynanan: Transference

Transference PSVR oyunun psikolojik gerilim filminin arkasında oldukça önemli isimler var: Ubisoft Montreal ve Elijah Wood SpectreVision gibi büyük firmaların kurguladığı bir oyun. Muhtemelen tematik unsurları, kırık bir ailenin ruhunun içini araştırıyormuş gibi hissettirmek için uzun bir yol kat ediyor. Sorunlu bir bilim insanının yaptığı yozlaşmış simülasyonun içinde yer alan, yanlış olanı bir araya getirmek için bilim insanı Raymond, karısı ve ailesinin “beyin verilerini” incelemekle görevlendiriliyorsunuz. Makul bir şekilde zeki bir adam yavaşça deliliğe doğru kayarken, kırılmış bir evin kalıntılarını ele geçirmek zorunda kalırsınız. Bu arada, statik bir canavar bir sonraki kurbanını arayan salonlarda dolaşıyor ve ona düşecek mi yoksa kırık bir aklın dünyasından nasıl kurtulacağını anlayacak mısın?

24,99 $, playstation.com


Resident Evil 7: Biohazard

2017 Wareable Tech Ödülleri’nde VR / AR Yılın Deneyimi ödülümüzün sahibi olan Resident Evil geri döndü ve serinin oldukça uzun zamandır olduğundan daha iyi. Sadece bu değil, en son kayıt olan Biohazard , ilave korkular için tamamen VR oynamanıza izin veriyor. PS VR‘nin tam uzunluktaki bir oyun, franchise kaliteli bir giriş ve açılıştan korkutmayla korkutucu şekilde nasıl ilerleyebileceğini gösteren harika bir vitrin. Yedek bir pantolon takımı getir.

29,99 $, playstation.com | Amazon

The Inpatient

Supermassive Games’in korku unvanının bir önceki adı Dawn’a kadar , bu sizi 60 yıl önceki bir akıl hastanesine yerleştirir. Bu korkutucu – şu anda PS VR’da alabileceğiniz en korkunç oyunlardan biri – ancak hoş karşılanmayacak kadar kısa. İkna edici hikaye anlatımı ve ses etkileşiminin ilginç kullanımı ürpertici, etkileyici bir VR parçası yaratır.

39,99 $, playstation.com | Amazon


Until Dawn: Rush of Blood

İşte korkuları getirecek biri. Arkadaşlarından birini zorla bu birinci şahıs hayatta kalma atıcıya sok ve bazı harika ‘lols’ için zıplamalarını izle. Çok fazla mahvetmek istemiyoruz ama palyaçolardan, zombilerden veya eski park tema parklarından korkuyorsan, bunu yatma vaktine yakın oynamak istemeyebilirsin.

$ 19.99 , playstation.com | Amazon

 

360SANALGERCEKLİK

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu