Oculus Rift Nasıl Satın Alınır?

Oculus Rift Nasıl Satın Alınır?

Türkiye’de son zamanlarda hızla yayılan sanal gerçeklik gözlükleri kullanıcıları meraklandırmakta.Daha çok ülkemizde telefonlarla çalışan sanal gerçeklik gözlükleri bulunmakta.Bunun nedeni ise hem ucuz olması hemde çok fazla çeşidi olmasıdır.

Peki Oculus gibi tam profesyonel sanal gerçeklik gözlüğünü nasıl satın alabiliriz?Bunun cevabı aslında çok kolaylaştı artık. Bundan bir kaç sene önce olsaydı biraz zordu.Yurt dışı kaynaklardan satın alabiliyorduk.Tabi satın aldığımız zaman vergisi kargosu sorun oluyordu. Şimdi ise bu durum kolaylaştı. Artık aracı şirketler ve kurumlar sayesinde Oculus’e daha rahat kavuşabiliyorsunuz.Hatta aracı şirket bile olmadan bazı alışveriş sitelerinde bile rastlıyoruz.

Oculus Rift satın almak istiyorsanız sizlere bir kaç adet link vereceğiniz.İsterseniz oradan inceleyebilir ve irtibat kurabilirsiniz.Eğer Türkiye’deki kurumlara ve şirketlere güvenmiyorsanız en garanti yol tabi ki şirketin kendisi ile irtibata geçmek.Tabi fiyat konusuna gelirsek yurt dışından daha pahalı olduğu kesin.Bir Oculus Rift’in Türkiye fiyatı yaklaşı 4 Bin lirayı bulmakta.Aşağıdaki linklerden inceleyebilirsiniz.

Oculus Rift Kendi Sitesi : OCULUS SHOP

Oculus Rift Satın Al

Oculus Rift Satın Al

Oculus Rift Satın Al

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Ayrıca Kontrol et

Close
Close