HTC ViveOculusSanal GerçeklikSanal Gerçeklik HaberVr HaberWindows VR

Microsoft Maquette mekansal prototip uygulaması

Microsoft Maquette mekansal prototip uygulaması

Microsoft Maquette,sizlere 3B alanda fikirlerinizi hızlı bir biçimde yaratmanızı sağlayan bir sanal gerçeklik uygulamasıdır.


Microsoft Maquette, sanal gerçeklik içinde mekansal prototipleme için genel amaçlı bir mock-up aracıdır. Kimsenin kulaklıklı mikrofon setinizin içinden VR‘ye tam kapsamlı konsept skeçler oluşturma yetkisi vermek için sıfırdan inşa edildi. Maket, ilkel ve UI simgelerinden oluşan bir kütüphane ile tamamlanan 3B alanda içeriği içe aktarmak, oluşturmak, birleştirmek ve film şeridi oluşturmak için bir dizi araç içerir.


 Diğer birçok özellik arasında, Maquette hızlı ve ulaşılabilir UX’e, ek açıklamalar ve mekansal UI örnekler için bir metin aracı ve içeriğin kolay seçilip gruplandırılmasına sahiptir. Maquette, Maquette içeriğini, malzemeleri koruyan ve hiyerarşiyi gruplayan Unity’ye içe aktarmak için ücretsiz bir Unity eklentisine sahiptir. Maquette’in geliştirme süreci, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre yönlendirilir, bu nedenle geri bildiriminizi istiyoruz!
Bu uygulama ücretsizdir.İndirmek için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.Uygulamayı Microsoft Hololens,HTC Vive ve Oculus başlıkları ile oynayabilirsiniz.


 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı