Sanal GerçeklikSanal Gerçeklik OyunVR OyunWindows VR

Microsoft Flight Simulator VR desteği geliyor

Steam VR da tüm sanal gerçeklik gözlükleri için Microsoft Flight Simulator VR desteği Aralık ayında başlıyor

Microsoft Flight Simulator VR desteği geliyor

Microsoft Flight Simulator (2020) beklenen VR desteği Aralık ayında kullanıcılar ile buluşuyor.Son zamanlarda geliştirici soru- cevaplarına göre, PC için Microsoft Flight Simulator , Aralık ayında tam SteamVR kulaklık desteği ile piyasaya sürülecek.

Orijinal Makale (5 Ekim 2020) : Eurogamer tarafından ilk kez bildirildiği üzere,  Microsoft Flight Simulator’ın  Ekim ayı sonunda veya Kasım başında kapalı betaya girmesi bekleniyor.

İlginç bir şekilde, proje lideri Jörg Neumann, geliştirici bir Soru-Cevap videosunda , Windows VR başlığına sahip beta test cihazlarının ilk izin verileceğini, kapalı beta ikinci aşamasına devam ederken diğer PC VR kulaklıklarının da ekleneceğini söylüyor. (güncellemeye bakın).

Dikkate alınmak için, Microsoft Flight Simulator sahibi olmanız, kayıtlı bir Windows Insider olmanız, DxDiag’ınızı göndermeniz ve bir gizlilik anlaşmasını kabul etmeniz gerekir.

Microsoft’un Windows Insiders programı , kısa anketler, özel forumlara erişim ve haftalık haber bültenlerini içerir; bunların tümü, geliştiricilerin kullanıcı geri bildirimi almasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bir beta test olma fırsatını yakalamak için kayıt olabilirsiniz  burada .

Stüdyo ayrıca Japonya Güncellemesini takip eden bir sonraki Dünya Güncellemesinin Amerika Birleşik Devletleri’ni de içereceğini söylüyor. Bu güncellemenin bu yıl bir süre sonra geleceği söyleniyor.

Minimum Özellikler (kapalı beta)

  • İşletim Sistemi : Windows 10 (Kasım 2019 Güncellemesi – 1909)
  • DirectX : DirectX 11
  • İşlemci : i5-8400 / Ryzen 5 1500X
  • GPU : Nvidia GTX 1080 veya eşdeğeri
  • VRAM : 8 GB
  • RAM : 16 GB
  • Disk Alanı : 150 GB
  • Bant genişliği : 5 Mbps

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu