OculusOculus GOOculus Rift SSanal GerçeklikSanal Gerçeklik OyunVR Oyun

Medal Of Honor: Above & Beyond’ VR Çok Oyunculu Mod

Medal Of Honor için yep yeni bir fragman yayınlandı.

Medal Of Honor: Above & Beyond’ VR Çok Oyunculu Mod

Oculus geçtiğimiz günlerde Medal Of Honor için yeni bir fragman yayınladı.

 Above and Beyond , yaklaşan 2.Dünya Savaşı keskin nişancısının etkileyici çok oyunculu teklifleri serisini (bunlarla sınırlı olmamak üzere) birkaç sürükleyici oyun modu, çok çeşitli benzersiz PvP ortamları ve ince bir cephanelik dahil olmak üzere tanıttı .Ayarlı silahlar ve sizin ağzını açık bırakacak bir düzine başka ayrıntılar bulunmakta.

OYUN MODLARI

Medal of Honor: Above and Beyond , 11 Aralık’ta Oculus ve SteamVR sanal gerçeklik başlıklarında beş oyun modu ile piyasaya sürülecek . “Deathmatch” ve “Team Deathmatch” nispeten olabilir. Oyuncular, kendi başlarına ya da bir takımla belirli bir süre içinde en çok öldürmeyi amaçlamak için savaşırlar. “Blast Radius”, klasik “King of the Hill” moduna yeni bir bakış sunuyor. “Hakimiyet”, oyunculara harita boyunca belirli pozisyonları ele geçirme ve elinde tutma görevi veren standart “al ve tut” modunuzdur.

Öte yandan “Mad Bomber”, özellikle VR göz önünde bulundurularak tasarlanmış yepyeni bir deneyim sunuyor. Bu çarpık kedi ve fare oyununda, her oyuncuya, şüphesiz düşmanları öldürmek amacıyla harita boyunca bir yere saklanmaları için bir bomba verilir. Oyuncular, VR tarafından sağlanan 6DoF işlevini kullanarak, bu sinir bozucu cihazları istedikleri yerde benzersiz konumlarda gizleyebilir ve sizi gizli patlayıcılar için her köşeyi ve köşeyi kontrol etmeye zorlayabilir. Bombaları etkisiz hale getirmek kabloları çıkarmak kadar basit.

Resmi sürümde Çok Oyunculu Lider Nathan LaMusga, “Yalnızca VR’de neyin harika olacağından bahsettik” dedi. “Bir bomba imha fantezisiyle başladık ve oradan geriye doğru çalıştık.”

“Önemli olan ekolokasyondur. Eğer duyuyorsan ölebilirsin, ”

ÇEVRE

Medal of Honor: Above and Beyond , lansman sırasında Alman u-boat kalemlerinden Fransız üzüm bağlarından devasa tren enkazlarına ve uykulu Avrupa kasabalarına kadar 12 benzersiz PvP ortamına sahip olacak.

Oyun Direktörü Peter Hirschmann, “Hepsi birbirinden çok farklı, bu nedenle ekipman çeşitliliği çok büyük,” dedi. “Vermeniz gereken taktiksel kararlar inanılmaz derecede çeşitlidir.”

GUNPLAY

İster yoğun yakın dövüş hayranı olun, ister güvenli bir mesafeden düşmanları rahatça avlamayı tercih edin, Above and Beyond’da sizin için işe yarayan bir silah bulacağınızdan emin olabilirsiniz . Öyle ki, aslında geliştiriciler, av tüfeği gibi yakın menzilli silahlardan Gewehr 43 keskin nişancı gibi uzun menzilli silahlara kadar klasik silahların her birine kendinizi aşina hale getirmenizi tavsiye ediyor .

Nathan, “Onların güçlü yönlerine odaklanmalarını sağladık, bu da her silahı çok farklı hissettiriyor,” diye ekledi Nathan, “el hareketlerinize diğerlerinden daha iyi konuşan birini bulun.”

Medal of Honor: Above and Beyond , 11 Aralık’ta Oculus Rift / Rift S, Oculus Quest / Quest 2 ve uyumlu SteamVR kulaklıklarında çıkacak.

Kaynak :Vrcout,Roadtovr

Resim Kaynağı : Oculus

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. PS4 oynamıştım mükemmel bir oyundu.Sanal gerçekliğini hiç düşünemiyorum bile.VR oyunlar çok hızlı bir şekilde yayılıyor.2021 yılında en iyi VR oyunlar karşımıza gelecektir.Teşekkürler 360sanalgerceklik 🙂

    1. 2021 yılında gelecek tüm güncel Sanal Gerçeklik (VR) oyunlar için takipte kalın.Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu