AR/VRHTC ViveHTC Vive PROOculusOculus GOOculus Rift SSanal GerçeklikSanal Gerçeklik OyunVive Focus PlusVive XVR OyunWindows VR

Kule Savunma oyunu Home Drone çok yakında

“Kule Savunmasından ilham alan” VR FPS Home Bu drone , bu Perşembe günü Steam'de Erken Erişim ve Viveport'ta piyasaya sürülecek.

Kule Savunma oyunu Home Drone çok yakında bu Perşembe günü Steam’de Erken Erişim ve Viveport’ta piyasaya sürülecek.

Home Drone oyunu, kule savunma oyunlarını oynayanlar bu oyunun tarzını şimdiden tahmin edebilirler.Oyunun yapımcıları da bu oyunu kule savunma oyunlarından esinlenerek sanal gerçekliğe taşımışlardır.

Home Drone  , oyuncuların, Savunma Izgarası 2 gibi diğer kule savunma tarzı oyunlara benzer şekilde otomatik olarak hedefleyen ve vuracak yapıları yerleştiren yapılar yerleştirerek istilacı düşman sürüleri ile savaşmalarını sağlayacak . Bununla birlikte, geleneksel kule savunma oyunlarının aksine, Home A Drone , oyuncuların herhangi bir geleneksel atış oyununda olduğu gibi kendi el silahlarıyla doğrudan harekete geçmelerini sağlayarak VR’nin gücünü kullanacaktır.Resim izniyle Construct Studio

Developer Construct Studio , başlığın anlatısının, yapay zekanın her türünü tekelleştirmeye meyilli, aşırı derecede bir şirket olan DroneCorp’un etrafında attığını söylüyor. Scrappy’yi savunmak için, oyuncunun DroneCorp’un kendi amaçları için geri almaya takıntılı olduğu ev yapımı dronu, oyuncular tuzak kuracak ve “Battery Blaster, Saw Sniper ve Football Flinger” gibi silahlar kullanacaklar. işgalci bir DroneCorp uçağı ordusu.Stüdyo, oyunun Steam sayfasında aşağıdakileri açıklamaları ;

  • VR için sıfırdan inşa edilmiş Arcade ve Kule Savunma ilham oyun! Eğlenceli, hızlı tempolu aksiyon sırasında tercih ettiğiniz oyun tarzını kaynaklarınızla dengeleyin!
  • Saldırgan veya Savunmalı Olarak Oynayın… DroneCorp saldırısına karşı savaşmak için silahlarla yetenek kullanmalı mıyım yoksa dronları en etkili şekilde durdurmak için tuzak yerleştirmek için strateji mi kullanmalısınız? Neden ikisi de olmasın? Home Drone’da nasıl oynamanız gerektiğine karar veriyorsunuz!
  • Battery Blaster, Saw Sniper ve Football Flinger gibi ilham alan kreasyonlar sizin savaş enstrümanlarınızdır.
    Silahlarınızı ve tuzaklarınızı mağlup ettiğiniz her dronun hurdasıyla yükseltin, daha güçlü kılmalarını ve özelliklerini değiştirmelerini sağlayın.
  • Arkadaşlık için savaş ve DroneCorp ve Scrappy hakkındaki gerçeği keşfet!
  • Flamingolar!

Home A Drone , 19 Eylül Perşembe günü 10 $ fiyatla Steam ve Viveport’a gidiyor . Oyun, Erken Erişim’de ve HTC Vive için yalnızca resmi destekle piyasaya sürülecek, geliştirici Rift desteğinin “çok yakında” beklendiğini söylüyor.

Resim izniyle Construct Studio

Construct Studio ayrıca The Price of Freedom of VR’yi (2016) geliştirdi . 85.000’den fazla kez indirilen, 2017’de, Unity VR / AR Vizyon Zirvesi’nde ‘En İyi Anlatı VR’ ve ‘Anlatım Başarı Ödülü’ne aday gösterildi ve HTC tarafından Sundance Film Festivali’nde yer aldı.

Stüdyo, oyun geliştirmenin yanı sıra , 3D model verilerinin Unity gibi bir oyun motoruna doğrudan entegrasyonunu yumuşatmayı amaçlayan bir eklenti sistemi olan VERA’yı da tasarladı .

KAYNAK : Roadtovr

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu