iOS VRSanal GerçeklikSanal Gerçeklik HaberSanal Gerçeklik Mobil

İPhone kullanıcıları için en iyi VR gözlükler

Iphone uyumlu sanal gerçeklik gözlükleri

İPhone kullanıcıları için en iyi VR Gözlükler

Google Cardboard

İPhone kullanıcıları için en iyi VR başlıklar

Sanal gerçeklik düşük giriş maliyeti, iPhone uyumlu bir Cardboard setinden çok daha ucuza gelmez. Amazon’da gayri resmi bir Cardboard kulaklık seti 5 sterlin altında olabilir ve bazılarında bir kayış ve NFC alabilirsiniz.

Ayrıca, kompakt ve katlanabilir Google’dan resmi Cardboard da var. Resmi olmayanlar gibi yapmak pek de fena değil, ama yine de bakmazsan, yine de parçalanacak. Yine de, VR’ye atlamak için daha kolay veya daha uygun bir yol yoktur.

Carl Zeiss VR One Plus

İPhone kullanıcıları için en iyi VR kulaklıklarıÇoğu mobil VR kulaklık, basit bir plastik kasa ve birkaç lenstir – dolayısıyla süper ucuz Cardboard tarzı cihazların arkasındaki mantıktır. Carl Zeiss’in lens yapımındaki tecrübesi onu bizim listemize koyuyor.

Tüm iPhone’lara uyan VR One Plus, 100 derecelik bir görüş alanıyla uygulamalar ve videolar deneyimlemenize olanak tanıyor ve Mıknatıs Denetleyici aksesuarını toplayanlar da, bağlandığında hareketi kontrol edebilir. Biraz daha pahalı, elbette, ancak iPhone uyumlu ölçeklerin daha premium ucunda bir şey arayanlar için harika bir seçenek.

BlitzWolf BR-VR3

İPhone kullanıcıları için en iyi VR kulaklıkları

BlitzWolf’un VR kulaklığının en son sürümü, konfor ve işleve sahiptir. İPhone için bir VR kulaklığından beklediğiniz şey, hem normal hem de Artı varyantlarını uydurmak. Gözlerinizin birbirine yakın veya uzak mesafede olması durumunda öğrenci mesafesini ayarlayabilirsiniz.

Ama hepsi bu değil. BlitzWolf’un kulaklığı da bazen gözlerin aynı olmadığını, dolayısıyla bireysel öğrenci mesafesini de içerdiğini anlıyor. Bu, lensin tek tek gözlerinize ne kadar yaklaştığını veya kapatabildiğini ve 300 dereceye kadar yakın görüşlülüğü sağlayabileceğiniz anlamına gelir. Yumuşak deri dolgu ve yükseltilmiş lensler ile birleştiğinde, BlitzWolf’a layık bir seçenek sunuyor.

Yine de yukarı çıkıyor: Bu, İngiltere’de artık mevcut değil.

Görünüm-Ana DLX VR

İPhone kullanıcıları için en iyi VR kulaklıkları

Mattel’in ikinci View-Master mobil VR kulaklığı, Apple mağazalarında satılan ilk marka oldu, ancak o zamandan beri ortadan kayboldu. Birleşik Krallık’ta bunu yapmak daha zor olsa da, diğer yerlerden de alabilirsiniz. DLX VRyeniden tasarlanmış akıllı telefon daha iPhone boyutlarda yanı sıra Android, kulaklık desteği ve ilk denemede yükseltme lensler ile çalışmak monte vardır.

En iyi parça? Artık, modern bir twist ve Ninja Kaplumbağa ve Batman derileri ile birlikte gelen deneyimlere sahip ikonik View-Master tasarımı gibi birkaç tasarım var.

Homido Sanal Gerçeklik Kulaklık V2

İPhone kullanıcıları için en iyi VR kulaklıkları

İkinci teknoloji Homido VR kulaklık, teknoloji kazıklarını en üst düzeye çıkarırken, 100 derecelik bir görüş alanı, 5S’e kadar olan en yeni iPhone’lar ile uyumluluk sunuyor, hepsi daha ince bir tasarıma sahip. Aynı zamanda suni deri içindeki özelliklerin yer aldığı, değiştirilebilir sızdırmazlık sağlayan gözlük kullananlar için de uygundur.

Kulaklıklar gerçekten sizin bir şey değilse, Homido ayrıca bir çift VR gözlük yapar, ancak etki bir HMD’den çok daha az belirgin olacaktır. Sonra, karton ile çalışan ve 100 derecelik bir görüş alanına sahip olan taşınabilir Homido Grab var. Ayrıca, etkileyici çekim ve oyun ihtiyaçlarınızı karşılamak için 360 derece kamera ve Bluetooth kontrol cihazları da dahil olmak üzere bir dizi yeni aksesuar (dahil değildir).

Xiaozhai BoboVR Z5

İPhone kullanıcıları için en iyi VR kulaklıklarıİPhone’unuz için bir kulaklığa ihtiyacınız varsa, ancak her kullandığınızda bir çift kulaklık bulmanın zorluğunu istemiyorsanız, BoboVR, 720 derecelik 3D ses çıkışı yapan dahili hoparlörlerle arka tarafınıza sahiptir.

Bu listedeki daha ucuz seçeneklerden ve etkileyici 120 derecelik görüş alanından yararlanmak istiyorsanız, iPhone’unuzun dört ila altı inç arasında olduğundan emin olmanız gerekir.

Ve hoparlörler sadece geleneksel kulaklık portlarıyla ve Lightning ile senkronize olacağından, #nojack yaşamını yaşayan telefonlara sahip olanlar dongle’larını yanlarına getirmek zorunda kalacaklar.

Cihazınız faturaya uyuyorsa, kulaklığı sanal bölgeye uyarlamanıza yardımcı olmak için odak kontrollerini ve ayarlanabilir bandı kullanabilirsiniz. Z5’in iPhone ile uyumlu olmayan bir Daydream sürümü olduğundan, sadece doğru olanı seçerken dikkatli olun.

Freefly VR Beyond

İPhone kullanıcıları için en iyi VR kulaklıkları

Önceden Android sadece, bu Freefly kulaklık, ötesinde, iPhone XS kadar iPhone yeteneği ekler. Oyunlarınız için 120 derecelik bir görüş alanı ve Crossfire kapasitif dokunma tetikleyicileri alacaksınız. 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı