HTC Vive İçin “War Thunder” Oyunu

HTC Vive için uyarlanan War Thunder oyunu,İkinci Dünya Savaş temalı uçak oyunudur.Şimdi HTC Vive için entegre edilmiştir.

Thunder War’ın geliştiricisi Gaijin,Riftin çıktığı günden itibaren sürekli deneme edinmiştir.Bu oyunun Rift desteğini çok arzulayan Gaijin,teknik açısından,izleme,odaklanma,ölçek ve tasarım konularında bir hayli zorlanmıştır.

Şimdi ise şirket HTC Vive desteği ekledi.Bunu duyan kullanıcılar çok sevinecektir.War Thunder oyuncuları artık İkinci Dünya Ssavaşı uçaklarını kokpitlerinin içindeymiş gibi keyfini çıkarabilecekler.Playstation VR için bir başlangıç da olabilir.

war-thunder-htc-vive-gaijin-1-680x383

Ek avantaj olarak ise oyunun bir çok tankları da sanal gerçeklik pilotu olarak deneyebilecekler.Fakat tankların içi uçaklar kadar detaylı olarak yapılmamış.Gaijini tankları VR desteği için daha erken olduğunu söyledi.Çünkü kafa hareketi ile sağa veya sola döndüğümüzde tank ta sağa sola dönebilir.O yüzden bir karışıklık yaratabilir.İlerleyen zamanlara doğru iyileştirmeler yapılacaktır.Bizlere göre War Thunder a özgü olarak konsol olarak çıkarılırsa daha da iyi olabilir.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Ayrıca Kontrol et

Close
Close