HTC ViveSanal GerçeklikSanal Gerçeklik HaberVr Haber

HTC Flagship Vive Store’u Çin’de başlattı

HTC Çin'de ki mağazalarını genişletiyor.

HTC Flagship Vive Store’u Çin’de başlattı

HTC sanal gerçeklik teknolojisini her yıl geliştirmek için  yeni ürünler ortaya koymaya çalışıyor.Özellikle Çin’de ki sanal gerçeklik talebi büyük üreticiler için tam bir pazar alanı.

HTC Flagship Vive Store'u Çin'de başlattı-htc vive-sanal gerçeklikÇin’de ki Jiangxi Eyaleti’nin AR / VR sektörüne destek için büyük bir yatırımla 460 milyon dolarlık yatırım yapıldı.Özellikle Çin’de tüm okullara sanal gerçekliği entegre etmek için iddalı bir program hazırlıyorlar.HTC Çin‘de ki Shenzhen şehrinde bir demo mağaza kuruyor.Shenzhen’in modern metropolündeki Tüketici Elektroniği Değişim / Sergi Merkezi’nde yer alan mağaza, HTC Vive için her şey tek bir mağaza gibi görünüyor.

Müşteriler, Vive Focus ve Vive Pro gibi yeni Vive ürünlerini ve yepyeni U serisi akıllı telefonlar gibi diğer çeşitli HTC cihazlarını satın alabilirler. Müşteriler, karşılaşabileceğiniz herhangi bir komplikasyona yardımcı olmak için bir göz doktoruna da erişebilirler.

 
HTC’nin Shenzhen Vive mağazası, 1 Ekim’deki yumuşak açılışını başlattı ve şu anda halka açık. HTC’nin Çin’de devam eden taahhütlerine dayanarak, şirket sadece mağazalarını diğer bölgelerine genişletmesi bekleniyor.Ayrıca Çin dışında diğer ülkelere de açılabilir.

Görüntü kaynağı: HTC Vive / Alvin Wang

Kaynak :Road to VR,VR Scout

#China #VR #Virtual Reality #HTC

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu