Sanal GerçeklikSanal Gerçeklik GözlükleriSanal Gerçeklik HaberVr Haber

Hangi sanal gerçeklik gözlüğünü almalıyım

Sizin için uygun olan sanal gerçeklik gözlüğünü hangisi

Hangi sanal gerçeklik gözlüğünü almalıyım

 

Öncelikle sanal gerçeklik gözlüğü almadan önce nerede kullanmak istediğiniz çok önemli.Telefonunuzda mı,PC ‘nizde mi,Playstation ‘da mı yoksa hologram olarak mı?

Bu soruların yanıtları çok önemli.Çünkü kullanmak istediğiniz platformun sanal gerçeklik gözlüğü kalite ve fiyat bakımından çok farklılıklar göstermektedir. 

Telefon için sanal gerçeklik gözlükleri

Eğer sadece telefon için bir sanal gerçeklik gözlüğü almak istiyorsanız,bunun için bir çok marka ve sanal gerçeklik gözlükleri mevcut.En basitinden en iyisine kadar VR başlık bulabilirsiniz.Örneğin;en basit sanal gerçeklik gözlüğüne sahip olmak veya yapmak istiyorsanız Google Cardboard satın alabilirsiniz.Şuanki fiyatı 5 TL’den başlayıp 20 TL’na kadar bulabilirsiniz.Ayrıca uygulamalarını ve diğer oyunları içinde buradan bulabilirsiniz.

 Google Cardboard çok basit geliyor daha pahalı bir fiyata daha kaliteli almak istiyorum diyorsanız , Samsung Gear Vr gibi kaliteli sanal gerçeklik gözlükleri satın alabilirsiniz.Daha fazla sanal gerçeklik gözlükleri hakkında bilgi almak için lütfen diğer yazılarımızı inceleyin.

Bilgisayar için sanal gerçeklik gözlükleri

Bilgisayar için sanal gerçeklik gözlüklerine gelirsek,karşımıza çok daha kaliteli ve pahalı VR başlıklarla karşılaşıyoruz.Özellikle sanal gerçeklik gözlüklerinin başını çeken firmalar sizler için mükemmel bir deneyim sunmakta.

HTC Vive,Oculus Rift,LG ve Asus gibi bir çok marka sanal gerçeklik gözlüklerini piyasaya sürmüştür.Bunların arasından en iyisini seçmek gerçekten çok zor.Fakat bizlere soracak olursanız,günümüzde en iyi deneyimi yaşatan ve en güçlü sanal gerçeklik gözlükleri Oculus ve HTC Vive‘dan gelmektedir.Diğer yazılarımızı inceleyerek tek tek bu markaların özelliklerini bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

Playstation için sanal gerçeklik gözlüğü

Playstation için kullanabileceğiniz sanal gerçeklik gözlüğü,Sony’nin çıkardığı ve PS4 ile destekli PSVR ile sanal gerçeklik deneyimi yaşayabilirsiniz.

Hologram ile sanal gerçeklik

Microsoft Hololens‘in ortaya çıkardığı bu ürün sizlere tam bir görsel şölen yaşatmaktadır.

360SANALGERCEKLİKEtiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı