HTC ViveOculusPlaystation VRSanal GerçeklikSanal Gerçeklik OyunVR OyunWindows VR

Hafta’nın en iyi 2 sanal gerçeklik oyunu

18.08.2018 bültenli en iyi sanal gerçeklik oyunları

Hafta’nın en iyi 2 sanal gerçeklik oyunu

18.08.2018 bültenli en iyi sanal gerçeklik oyunları’ndan Titanic VR ve Vroom Kaboom’u sizlere tanıtmak istedik.

Vroom Kaboom

VROOM KABOOM yeni bir araba oyun deneyimi türüdür. Bir “Araçlar ile Tower Rush”, bu oyun koleksiyon kart oyunları, kule savunma ve çok oyunculu online savaşlar unsurları birleştirir. Çok çeşitli fizik tahrikli araçlarla, VROOM KABOOM , acil aksiyon oyunu ve taktiksel seçimlerin çılgın bir püf noktasıdır. 1v1, 2v2 veya 3v3 savaşlarına katılabilir ve tam özellikli VR modlarda bile yollara çıkabilirsiniz.Oynaması ücretsiz olan bu oyunu indirmek için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.

Titanik VR

RMS Titanic’in batmasına tanık olun. Gemi enkazını keşfedin. Titanic VR bir dalış simülatörü ve sürükleyici bir interaktif hikaye. 6 saatten fazla oyun-oyun Titanic VR ile 1912’de ortaya çıkan tarihi trajedinin daha iyi anlaşılmasıyla ayrılacaksınız.

Kuzey Atlantik‘in dibine dalış yaparak, Nova Scotia kurgusal Üniversitesinde Denizcilik Arkeolojisi Doçenti Dr. Ethan Lynch’in rolünü üstleniyorsunuz. Gizemli bir yatırımcının finansmanı ile Dr. Lynch ve doktora adayı Jean Robinson, Titanic’in batığına dalmak ve bir asır boyunca su altında kalmış soruları yanıtlamak için bir araştırma gemisinde yer aldı. Bu oyun, battaniyeyi içte ve dışta keşfetmenize ve öğeleri kurtarmanıza ve aşağı inen bir ROV, Belgesel Film Yapma ve bir fotomosaiğin yaratılması gibi görevleri tamamlamanıza olanak tanır.

1912 deneyiminde, oyuncular, cankurtaran gemisi 6’daki kurtulanların gözünden önemli olaylara şahit olacaklar. Göz tanıklığı tanıklığı ve önemli araştırmalara dayanan, olayların tarihsel olarak doğru bir şekilde dinlenmesi. Oyuncular bu tarihi ve trajik olayı daha derin bir anlayışla terk edecekler.

Oyunun fiyatı Steam’de 32,00 TL‘dir.Oyunu indirmek için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı