HTC ViveOculusSamsung Gear VRSanal GerçeklikSanal Gerçeklik GözlükleriSanal Gerçeklik HaberVr HaberWindows VR

Güncel sanal gerçeklik gözlüğü fiyatları 2018

En iyi sanal gerçeklik başlıklarının güncel fiyatları

Güncel sanal gerçeklik gözlüğü fiyatları 2018

HTC Vive ( ₺4.999 )

GELİŞTİRİLMİŞ VIVE Pro, VIVE’ın şimdiye kadar yapmış olduğu en yetenekli ve tam özellikli Sanal Gerçeklik sistemidir. Günümüzün en zorlu VR kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için geniş ofis ortamları ve kalabalık pistlerden oturma odanızın konforuna kadar tasarlanmıştır. Vive Pro, bugün en etkileyici sanal gerçeklik deneyimini gerçekleştirmek için bar belirleme deneyimini aşıyor. DAHA AZ IŞIK,DAHA SÜRÜKLEYİCİ Yeniden tasarlanan yüz ve burun başlığı, daha da hafif.sanal gerçeklik gözlüğü fiyat

Bu da VIVE Pro kullanırken var olma duygusunu daha da derinleştiriyor. Yüz yastığı,benzersiz çiçek petal esintili tasarımı sayesinde burnun burnunuzun herhangi bir köşesini kaplarken kaplamalı köpük ile yüz şekillerine göre şekillenir. HASSAS İZLEME, GENİŞLETİLMİŞ İZLENEN ALAN ve MÜKEMMEL ÇOKLU OYUN Ufkunuzu genişletin ve arkadaşlarınızı davet edin. Birden fazla baz istasyonu ile sanal dünyanın sınırlarını tanımlarsınız. DOĞRU VR ÖZGÜRLÜĞÜ İntel WiGig teknolojisi sayesinde ilk defa bir kablo olmadan en iyi sanal gerçeklik elde edilebilir. Gerçek özgürlüğü ve en iyi izleme deneyimini yaşayın. VIVE Kablosuz Adaptör- İntel WiGig Wireless ile güçlendirildi. KABLOSUZ ÖZELLİK İLE GERÇEK ÖZGÜRLÜK Kabloyu kaybedip en güçlü VR kablosuz çözüm olan VIVE Wireless Adaptör ile gerçek özgürlüğün tadını çıkarın. Stand, kaçmak, sinek… 360 derece ötesinde bağlı olmayan VR için hazırlanın. 60 GHz Üzerinde En Güçlü Ses ve Görüntü Verileri İletimi VR Özgürlüğünün Uzun Saatleri İçin Güç Verilen Li-ion Pil AAA OYUNLARI VE EN ZENGİN İÇERİK KİTAPLIĞI Sanatçılar, aileler, öğretmeler, şirketler… VIVE Pro, StreamVR ve VIVEPORT da herkes için zengin oyun kütüphanesine sahiptir.

 

PLAYSTATİON VR (₺1,150)

PlayStation Camera
İkili lenslere ve 3D derinlik sensörlerine sahip PlayStation Camera, nerede olursanız olun gözlüğün, PlayStation Move kontrol cihazının ve DUALSHOCK 4 ışıklı çubuğun konumunu takip ederek her zaman VR oyun dünyasının merkezinde olmanızı sağlar.

Hassas takip
PlayStation Camera, PS VR gözlüğünün önüne, arkasına ve yanlarına yerleştirilmiş dokuz LED’i takip ederek odanın neresinde olursanız olun oyun dünyasında kesin doğruluk sağlar.

playstation sanal gerçeklik fiyat

DUALSHOCK 4
Sevdiğiniz hassas PS4 kontrolü, PS VR ile yeni bir boyut kazanıyor; her oyun DUALSHOCK 4 kablosuz kontrol cihazıyla uyumludur; bununla birlikte, oyun içi hareketleri daha da geliştirmek için ışıklı çubuk sürekli olarak takip edilir.

PlayStation Move hareket kontrol cihazı
Oyun dünyasında ellerinizi kullanın, VR deneyimlerinizin tüm kontrolünü elinize alın. Daha da derin bir varlık algısı sayesinde oyunun içine daha fazla girin.

PS VR hedef kontrol cihazı
Uyumlu PS VR shooter oyunlarına ölümcül hassasiyet kazandıran kontrol cihazınızın sanal bir silaha dönüşmesine şahit olun ve her atışın hakkını verin.

SAMSUNG GEAR VR (₺329,90 )

Samsung Gear VR‘yi takın ve anı yakalayın. Super AMOLED ekran, geniş görüntüleme alanı, hassas baş takibi ve düşük gecikme süresi gerçekliği sanala dönüştürür.

samsung gear vr fiyat 2018

Gear VR, Galaxy akıllı telefonlarla* kusursuz şekilde çalışır. Kolayca telefonunuza takın; dünyayı ve ötesini görmeye başlayın.

OCULUS RİFT   (₺4.275,00 )

AKILLI TASARIM

Hafif, uyarlanabilir ve konforlu. Sanal gerçeklikteyken, başlık sizi harika bir dünyanın içine taşır.

OCULUS RİFT FİYAT 2018

SEZGİSEL KONTROL

Büyücü düellolarında ateş topları fırlat veya artistik yeteneğini gösteren eserler yarat. Touch kumandası, gerçek el deneyimini sanal gerçeklikte hayata geçiriyor.


Microsoft Hololens Development Edition (₺26.445,00)

Karma gerçeklik, fiziksel ve dijital dünyalarınızdan insanları, yerleri ve nesneleri bir araya getirir. Bu karma ortam, çok çeşitli deneyimler yaratabileceğiniz ve keyfini çıkarabileceğiniz tuvaliniz olur.
microsoft hololens fiyat 2018
Fare imlecinizi resmin üzerine sürükleyerek veya klavyenizdeki aşağıdaki tuşları kullanarak görünümünüzü kontrol edin: sola kaydırmak için A tuşunu, sağa kaydırmak için D tuşunu, kaydırmak için W tuşunu ve aşağı kaydırmak için S tuşunu kullanın.

360SanalGerceklikEtiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı