GTA 5 VR Mod Güncellemesi geliyor

GTA 5 VR Mod Güncellemesi geliyor

Sanal gerçeklik oyunlarında aslında en fazla beklenen,en çok oynanan favori olan oyunların sanal gerçeklik olarak oynanabilmesi.GTA 5 ,Call Of Duty, Need For Speed gibi oyunları kullanıcılar sanal gerçeklik ortamında oynamak istiyorlar.

Sanal başlık geliştiricileri ve oyun geliştiricileri artık büyük kapasiteli ve yüksek çözünürlükteki popüler olan oyunları karşımıza VR (sanal Gerçeklik ) olarak karşımıza sürmeye başlıyor. GTA V Aralık 2016 yılında Open VR‘ın açıklamalarına göre GTA V için yeni sürümlerinin yani sanal gerçeklik ile oynanabileceği söylenmişti.Geçtiğimiz günlerde Open VR , GTA V’in yeni bir sürümünü bizlere sundu.Daha önce yaşanan oyun içinde araba kaybolmaları gibi sorunlar giderilmeye başlandı.

HTC Vive
‘da artık trackpad ile yürüyebilme özelliği yeni güncelleme ile geldi. Grand Theft VR, kullanıcıların PC’de tanıtılan FPS kamera açısına ve GTA V’in mevcut sürümlerine erişimi sağlayacak. Oyunu oynamak için ise oyunun bir kopyasına ve HTC Vive veya Oculus Rift sahibi olmanız gerekmektedir. Tabi bunu sadece OpenVR üzerinden yapabiliyoruz. Resmi bir GTA 5 VR oyunu hiç çıkmayabilir.

360SanalGerceklikİlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Ayrıca Kontrol et

Close
Close