Ghostbusters Sanal Gerçeklik Deneyimi

Ghostbusters Sanal Gerçeklik Deneyimi

Çocukluğumuzdan nerdeyse hepimizin bildiği Ghostbusters son zamanlarda tekrar sinemalara girdi.Bununla birlikte yeni bir teknoloji kullanıldı.

Ghostbusters Times Meydanında bir deneyim ile sizleri bekliyor. Arttırılmış sanal gerçeklik teknolojisi kullanılarak sizlere hayalet yakalama şansı sunuyor.Eğer böyle bir şeye hazırsanız aşağıdaki linkten başvuru yapabilirsiniz.Gerçek hayat ile VR hayat birleşince ortaya bambaşka bir görüntü çıktı.İnanılmaz bir deneyim ustaca bir tasarım gerçekleşti.Özel tasarlanmış VR bilgisayarlar sırt çantası şeklinde.Bunlar kullanıcıların kablo derdinden kurtarmış gibi görünüyor. Ayrıca daha özgür ve rahat bir sanal gerçeklik deneyimi sunmaktadır.HTC Vive‘da da bulunan oda ölçekli harekete benzemekte.Fakat sırt çantasından dolayı bu teknolojide hareket daha rahat.

Sonuç olarak halka açık olarak sunulan bu deneyim en iyisi ve inandırıcı bir deneyimdir.Bu arttırılmış karışık sanal gerçeklik ile ilerleyen zamanlarda önümüze çok daha iyi projeler geleceğe benziyor.

Ghostbusters Bilet Deneyimi Bilet Satın AL

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Ayrıca Kontrol et

Close
Close