HTC ViveSanal GerçeklikSanal Gerçeklik HaberSanal Gerçeklik OyunVive Focus PlusVr HaberVR Oyun

Game of Thrones Sanal Gerçekliğe taşınıyor

HBO 'nun Game of Thrones dizisi sanal gerçeklik oyunu olarak karşımıza çıkacak

Game of Thrones Sanal Gerçekliğe taşınıyor ve karşımıza VR oyun olarak çıkacak.

HBO, beş dakikalık bir Game of Thrones VR deneyimini piyasaya sürdü.”Beyond The Wall” adlandırılan bu oyun HTC’nin Viveport Infinity abonelik servisine özel olacak. Viveport, Oculus Store’a benzeyen bir mağazadır. Ancak HTC donanımına özel değildir, ayrıca resmi olarak Oculus Rift kulaklıkları da destekler.Türkçe ismi ile Duvarın Ötesinde denen deneyimin, kullanıcıları güneyi gizemli kuzeyden ayıran megalitik yapı olan “The Wall” ı savunmak için Yedi Krallığın kuzey sınırına taşıdığı söyleniyor. ‘Beyaz Yürüyüşe’ emri altında ölümsüz bir savaş ordusu. Orada, oyuncular kılıçla mücadele becerilerini ölümsüz bir kutup ayısına ve keskin bir zıplamaya karşı test edebilecekler.

Game of Thrones Sanal Gerçekliğe taşınıyor

Resim Kaynağı: HTC, HBODuvarın ötesinde, ilk AT&T mağazalarında ilk kez Thrones of Game’in sezon finalini tanıtmak için ‘4D’ marka katılım aktivasyonu olarak ilk çıkışını yaptı  Bu, kullanıcıların evde deneyime girebilecekleri ilk zamanı temsil eder.

Viveport Infinity ayda 12,99 dolara mal oluyor, ancak bu deneyimi sadece oynamak istiyorsanız , iki haftalık ücretsiz deneme süresinden yararlanabilirsiniz .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu