AR/VRF8Sanal GerçeklikSanal Gerçeklik HaberVr Haber

Facebook ekibi bugüne kadar ki en büyük AR/VR Haberini F8’de paylaşlıyor

Facebook, 'Bugüne Kadarki En Büyük AR / VR Haberini' F8'de Paylaşacak

Facebook ekibi bugüne kadar ki en büyük AR/VR Haberini F8’de paylaşlıyor

Facebook, bu yılki F8 geliştirici konferansında yapacağı VR ve AR haberleriyle ilgili çok yükseliş gösteriyor.Facebook’un sanal ve geliştirilmiş gerçeklik ürünleri ve donanımı başkanı Twitter’da bulunan developer Andrew Bosworth, F8 geliştirici etkinliğinde şirketin “Facebook’tan bugüne kadarki en büyük AR / VR haberi” paylaşacağına söz verdi. Bosworth sözlerine şöyle devam etti. Ancak Facebook’un VR Başkan Yardımcısı ve Oculus’un lideri Hugo Barra tarafından tekrarlandı ve şirketin “üzerinde çalıştığımız tüm harika şeyleri, özellikle AR / VR’yi göstereceğini” söyledi. ”

Bu tamamen basit bir konu değil; San Francisco, San Jose’de 1 Mayıs’ta başlayacak olan F8’deki oyunla ilgili bazı değişiklikler bekleniyor gibi görünüyor.Açıkça soru şu ki Facebook’un mağazasında ne var? Mayıs ayına kadar, 2018 yılının başında piyasaya sürülecek olan şirketin 200 Oculus Go tek başına kulaklığının piyasaya sürülmesini umuyoruz, bu yüzden bu muhtemelen başka bir şey ifade eder. Geçen yılki F8, Facebook‘un kendi AR platformunu ortaya çıkardığını gördü; Belki de belki de bu teknolojiyi kullanan, belki de VR ile bir takım kombinasyonlarda olan yeni donanımlar görebilir miyiz? Son birkaç yıldır Oculus‘un iş ilanları, şirketin AR teknolojisinde çalışmakta olduğunu ortaya koyuyor.

Günlerce tahmin yapabiliriz, ancak önümüzde ki birkaç ay boyunca bilmiyoruz. F8, haberleri önce duyacağımız bir açılış konuşmasıyla başlıyor.
Kaynak:uploadvr

360SanalGerceklikEtiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı