En İyi Uzay ve Radar Vr Oyunları

Star Wars: Tatooine

Star Wars VR 2-650-80

Star Wars: Tatooine’de HTC Vive için bir sürükleyici bir deneyim. Bunun yerine mevcut oyunların içine VR uygulamak için yollar ararken, ILMxLab derece popüler Star Wars evreninin etkileyici bir sunumu geliştirmiştir.
Bu uygulama şimdilik demo olarak sunulmuştur.

Arizona Sunshine

arizona-sunshine-650-80

Muhtemelen VR ile oynanan zombi oyunarı en dikkat çeken uygulamalardır.Şimdilik olsa da, ölümsüz ordularını çürümüş etlerinin kokusunu alması için yeterince yakın alma düşüncesi garip çekici olduğunu biliyoruz. Vertigo Games tarafından gelişmede, Arizona Sunshine bir grafik etkileyici, hızlı tempolu zombi shooter olmak için şekillendirmektedir.

Arizona Sunshine SteamVr oyunlarının en iyilerinden birisi.

System Shock 3

system-shock-3-650-80

Rigs: Mechanized Combat League

rigs-mechanised-650-80

Gelecekte 50 yıl ayarlayın, kontrol ‘Kuleleri’ – fütüristik, silah dayalı sporda rekabet pilot, yüksek ayarlı, atletik makineleri.Robotlar,lazerler, roketler ve plazma toplar var.

POLEN

pollen-650-80

Bu uygulamada canavarlar vardır. Bunun yerine, tüm macera hakkında ve bilgi toplayıp ve ipuçlarını bulmak, keşfetmek için gizemli uzay istasyonu keşfetmek için gemiyle nesneleri gözlemleyerek odaklanmayı yerleştirir.

100ft Robot Golf

fcc081f1-ffc3-4aec-97ab-a96dca23d625-650-80

Sony münhasıran gelen PS4 ve PlayStation VR , 100ft Robot Golf kimin web sitesi iddia benzersiz temalar ile yenilikçi projeler üzerinde duruldu bir takım bağımsız geliştirici sunuldu.

Kim bu kadar heyecan verici olabilir ki? Bir golf kulübü başka bir şey kullanarak dev bir mech olarak binaları tahrip edebiliyordu?

100ft Robot Golf sonra bu yıl geldiğinde, sadece yerel splitscreen çok oyunculu bekleyebilirsiniz, ama karakterler tam bir liste almak için – bir takım sadece beş küçük köpekler de dahil olmak üzere biri.

Robinson: Yolculuk

robinson-650-80

Crytek ilk VR oyunu, ama biz korkunç bir hikaye ile outrageously güzel olacak emin olabilirsiniz firmanın geçmişini verilen bilgiye göre.

Dinozorların yaşadığı bir yerde gibi görünüyor ve yabancı bir gezegende crashlanded oluyorsun.Küçük bir çocuk olarak oynuyoruz. Bu Crytek ayrı ayrı çeşitli dinozorlar sizi tehdit gibi bir T-Rex yuvada dışarı sakladığını benzer yemyeşil ormanda VR demo kapalı gösteren edildiğini dikkate değer bulunuyor.

Crytek “oyuncular çevrelerindeki zengin ekosistemi ile etkileşim ve her fırsatta inanılmaz sırları ortaya çıkararak öncülerini olacak.”

KAYNAK

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Close