En İyi Sanal Gerçeklik HTC Vive Oyunları Nisan 2017

En İyi Sanal Gerçeklik HTC Vive Oyunları Nisan 2017

Sanal gerçeklik oyunları 2017 yılında ortaya çıkmaya VR seninle tanışmak en iyisi.Eğer (Oculus Rift, HTC kolayca aşağıda sunuyoruz oynayabileceği oyunları Vive Eğer iyi bir sanal baslisig varsa.

Araştırmadan ve çok fazla zaman harcamadan uygun fiyatlı en iyi sanal gerçeklik oyunları aşağıda listelenmiştir.

HTC VİVE

The Lab

Denemek için klasik bir VR oyun, Laboratuarda basit ama bağımlılık olduğunu çeşitli mini arasından seçim yapmanızı sağlar. En iyi parçası? Ücretsiz.

The Lab Steam Store

RAW DATA

Tabancalar, av tüfekleri,arkadaş robotlar ile savaşmak için daha fazla ne isteyebilir ki? Seçim için yeni bir karakter ve görevler bile, bu zaten bir hayli yüksek Buhar oyun daha eğlenceli hale getirir.

RAW DATA STEAM STORE $39.99

VR Funhouse

NVIDIA’nın VR Oyun mini ve ücretsiz Laboratuar oyun modeli için kendi ipuçlarını vermektedir. Sadece çekim Galeri ve koskocaman benler yapmak için daha fazla boş şeyler var demektir.Yoğun bir oyun değil, ama yine de iyi bir deneme olabilir.

VR Funhouse

Hover Junkers

Bu çok oyunculu uçuş ve savaş oyunu Hover Junkers iyi görünüyor ve roomscale denetimlerin iyi kullanılabilir. Odanızın büyüklüğüne göre bir gemi seçin, sonra da fiziksel olarak onların arkasında ördek savunmalarını tasarım. Fütüristik hızlı, eğlenceli ve retro. Yeni Vive sahipleri için indirmek gerekir.

HOVER JUNKERS STEAM $34.99

Tilt Brush

HTC Vive demoları, şimdi Google sahip olduğu Tilt Fırça bir yiğit yarattıkları, Vive kontrolörleri ile yapılan dolaşmak sağlayan bir 3B çizimde bir araçtır. Bir oyun daha bir uygulama daha, hala VR hafif fırça darbeleri dışında resim yapmak çok eğlenceli.

TILT BRUSH STEAM STORE $29.99

360SanalGerceklik

360SanalGerceklik


İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Close