En iyi PSVR Oyunları indir

En iyi PSVR Oyunları indir

Şuana kadar Playstation VR çıktığından bu yana birçok oyun çıkardı.Fakat bu oyunlardan hepsi mükemmel değil.Sizin için en iyi oynanabilir PSVR oyunları araştırdık.
BOUND

BOUND oyunu ilk çıktığında VR sürümü yoktu. Fakat, oyun için ücretsiz bir güncelleme ile VR desteği oyuna eklendi. Oyun sürekli değişen geometrik şekiller ve karakterin dansları ile muhteşem bir görselliği bulunmaktadır. Parkur oyunları arasında en iyi grafik ve tasarıma sahip olan bu oyunu denenmeye değmektedir.

Resident Evil 7

PSVR hayranlarının E3 2016 yayınlanan ve ilk kez gördükleri oyun piyasa çıktığından beri herkesin gözdesi olmuştur. Bildiğimiz Resident Evil gibi değil de , yerine hayatta kalma ve korku ögeleri yapılmış bir oyun olmuş.

DiRT Rally

Yarış severler ve hızlı, tempolu ve odak gerektiren oyun en iyi VR yarış oyunları arasında.Birbiriden farklı arabalar ile çamur, toz, toprak ne varsa göz ardı edip, tek hedefinizin birincilik ile bitirmek.

RIGS Mechanized Combat League

Until Dawn dünyasına geri döndüğümüz oyunda etrafı denetlemek artık mümkün. Korku dolu atmosferi, aniden karşınıza çıkan ürkütücü ve korkutucu yaratıklar ile PSVR‘da oynayabileceğiniz en korkunç oyunlardan birisi.Adrenalin için ideal bir oyun.

Battlezone

Tanklar ile oynanabilen bu oyun,tankın içerisinde rakiplerinize karşı vereceğiniz amansız mücadele ediyorsunuz. Dünyayı istila etmiş düşmanları öldürmek ve kendinizi korumak amacınız. Tank içinde radar, gaz kolları, elektrik kablolarına kadar tüm detayı görebildiğimiz aksiyon dolu bir oyun daha sizlerle.

Thumper
İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Close