Sanal GerçeklikSanal Gerçeklik MobilVr Haber

En iyi Mobil Sanal Gerçeklik Gözlükleri

Bugüne kadar çıkmış telefonunuz ile kullanabileceğiniz en iyi sanal gerçeklik gözlükleri

En iyi Mobil Sanal Gerçeklik Gözlükleri

Bugüne kadar çıkmış telefonunuz ile kullanabileceğiniz en iyi sanal gerçeklik gözlüklerini sizler için aşağıda listeledik.

Sanal gerçekliğin çıkışından bugüne kadar birçok sanal gerçeklik gözlüğü piyasaya sürüldü.Fakat bunların hangileri telefonunuz ile kullanabileceğiniz sizler için araştırdık.Kullanımı en kolay ve en iyi sanal gerçeklik gözlükleri aşağıda listelenmiştir.

1. Samsung Gear VR

en iyi mobil sanal gerçeklik gözlüğüSamsung Gear VR, Oculus mobil platformu, GALAXY akıllı telefonunuzu istediğiniz şeyi istediğiniz yerde deneyimlemenizi sağlayan taşınabilir bir sanal gerçeklik cihazına dönüştürüyor.

2. Google Daydream Görünümü (2017)

en iyi mobil sanal gerçeklikpiayas

Google Karton gözlüğünden sonra piyasaya sürdüğün hemen hemen her telefon markasına uyumlu sanal gerçeklik gözlüğü.

3. Google Karton

en iyi mobil vr gözlüğüGoogle Karton ise hem ekonomik hem de kullanabilirlik açısından en iyi sanal gerçeklik gözlüklerden biridir.Hemen hemen her telefona uyumlu telefondur.Fakat kalite açısından baktığımız zaman diğer sanal gerçeklik gözlükleri kadar iyi olduğu söylenemez.

4. VR Merge

en iyi telefon sanal gerçeklik

VR Merge ; Evde, sınıfta ve işyerinde deneyimsel öğrenmeyi ve içerik oluşturmayı sağlayan ödüllü artırılmış ve sanal gerçeklik ürünleri geliştiriyoruz. Ürünlerimiz dünyadaki okullarda, kütüphanelerde, müzelerde, üniversitelerde, sağlık hizmetlerinde, çevre bili

mlerinde ve diğer sektörlerde öğrenmeyi dönüştürür.

[contact-form][contact-field label=”İsim” type=”name” required=”true” /][contact-field label=”E-posta” type=”email” required=”true” /][contact-field label=”İnternet sitesi” type=”url” /][contact-field label=”Mesaj” type=”textarea” /][/contact-form]

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı