Google CardboardSanal GerçeklikSanal Gerçeklik OyunVR Oyun

En iyi Google Cardboard uygulamaları

Google Cardboard ile kullanabileceğiniz en iyi uygulamaları sizler için listeledik

En iyi Google Cardboard uygulamaları

Google Cardboard sanal gerçeklik gözlüğü ile ister sakin akan bir derede sandal gezintisine çıkın, ister uzayda pong oynayın veya isterseniz bir efsaneyle aynı sahneyi paylaşın, Cardboard’da sizi içine çeken yüzlerce uygulamalar,yüzlerce deneyimlerden birini seçebilirsiniz.


Cardboard Kamera

Kendi sanal gerçeklik fotoğraflarınızı çekin, anılarınızı sanal gerçeklikte tekrar yaşayın.

Android

IOS

YouTube

Hayranı olduğunuz şarkıcının son video klibini sanki siz de sahnedeymişsiniz gibi izleyin veya koltuğunuzdan bile kalkmadan bir uçurumdan paraşütle atlayın. 360 derece video içeriği ve Cardboard gözlüğünüz sayesinde çok daha fazlasını yapmanız mümkün.

Youtube360

Proton Pulse

Raketinizi hareket ettirerek, M.O.A.I. çekirdeğini yok edebilecek tek şey olan Proton’a, yani müthiş bir güce sahip enerji topunuza yön verin.

Android

IOS


Paul McCartney

Jaunt’un genel kullanıma açık olarak yayınladığı ilk sinematik sanal gerçeklik deneyimi olan, müzik efsanesi ve ileri görüşlü sanatçı Sir Paul McCartney’in “Live and Let Die” performansını 360 derece görüntüler, stereo 3D ve gerçekçi bir ses düzeni eşliğinde izleyin.

Android

IOS

Resmi Cardboard uygulaması

Resmi Cardboard uygulaması, Android veya iPhone’unuzda sanal gerçeklik için uğramanız gereken ilk duraktır. Cardboard uygulaması, Google Cardboard ile Çalışır rozetine sahip tüm gözlükleri kullanmanıza olanak sağlar ve çeşitli etkileyici demolar içerir.

Android

IOS

360SANALGERCEKLİK

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı