OculusSanal GerçeklikSanal Gerçeklik OyunVR Oyun

En fazla indirilen Oculus Oyunları

Eğer bir Oculus sahibiyseniz mutlaka denemeniz gereken uygulamalar

En fazla indirilen Oculus Oyunları

Sanal gerçeklik başlıklarından Oculus için bugüne kadar en fazla indirilmiş ve beğenilmiş uygulama ve oyunları aşağıda sizler için listeledik.

Bu oyun ve uygulamaların tanıtım videolarını da aşağıdan izleyebilirsiniz.Önermek istediğiniz oyun ve uygulama varsa aşağıda yorum olarak bizlere yazabilirsiniz.


En Yeni ve En iyi Oculus Oyunları

 

Anshar Çevrimiçi (7.99 $)

Ozwe’nin en çok satan uzay temelli  dövüş oyunu serisine üçüncü giriş olan Anshar Online, Anshar Wars 2. Birden fazla oyuncu ile oynayabilirsiniz. Görsel olarak, bakmak da süper net ve çok eğlenceli. Go, Rift ve Gear VR arasındaki çapraz platform çok oyunculu da mükemmel bir özellik.

 

Catan VR (9.99 ABD Doları)

Catan VR, masa üstü hayranlarına ve yeni oyunculara, en çok satan masa oyunlarından biri.Tamamen sürükleyici bir biçimde deneyimleme imkanı verir. Dünyadaki diğer oyuncuları ve arkadaşlarla ve yabancılarla ticari anlaşmalar yapın. Masa oyunları insanları gerçek hayatta oynamak zordur, bu yüzden onları VR’ye oynamak doğal bir evrim gibi hissediyor.

 

Ölü Sır: Çember (14,99 $)

Bu, 1960’larda Chicago’da geçen ve korkunç bir katili kovalayan bir araştırmacı muhabir rolünü üstlendiğiniz bir korku gizem oyunudur. Katili bulup, bu VR gerilim filminde hayatta kalmalısın. Gear VR’nin öne çıkan oyunlarından biri olan Dead Secret’in aynı geliştiricilerinden (Robot Invader), Circle’dan hoşlanıyorsanız şiddetle tavsiye edilir.
Republique VR (9,99 ABD Doları)

Bu, RPG havasına dair bir ipucu ile anlatı tabanlı gizli oyunlara giriyorsanız, oldukça özeldir. Metal Gear Solid, Halo ve FEAR gibi franchise’lar üzerinde çalışan, son hafızada en umut verici mobil VR oyunlarından biri olan deneyim sahibi bir ekip tarafından yaratılmıştır. Her şey beş bölüme ayrılmıştır.

 

Hiçbir Şüphe Yoktur (7,99 Dolar)

Coatsink, büyüleyici ve ilginç bir VR oyunuyla tekrar geri döndü. Bu, Esper’i, Bir Gece Gökyüzünü ve Artırılmış İmparatorluğu yapan aynı takım, yani piyasaya ilk girenlerden başka bir şey değil. Esper köklerine geri döndüklerinde, Şüpheli Hiçbir Şey, mizahın ve robotik bağlantıların ağır dozlarında karışmış bir bulmaca oyunudur.

 

En İyi Portlu Oculus Go Oyunları

 

Yem! (Ücretsiz, Uygulama İçi Satın Almalar)

VR’de parlak, renkli bir balık tutma oyunu. Mülkiyet basit, ama işe yarıyor ve eğlenceli. Görülecek, balık tutulacak ve toplanacak çok sayıda yer var. Kısa patlamalar için seçip oynamak en kolay VR oyunlarından biri ve rotasyonumun temel dayanağı.

Coaster Combat (4,99 ABD Doları)

Size VR altlıklarından uzak durmanızı söyleyen ilk insanlardan biri olacağım, ancak Coaster Combat bir istisna. Sadece heyecan verici kıvrımlar ve dönüşlerle güzelce işlenen parçalar değil, aynı zamanda puan için küreler çekip işleri ilginç kılmak için düşmanları öldürmekle de görevlisiniz. Her iz, usule göre tanımlanmış bir temaya göre oluşturulur, bu nedenle asla aynı bardak altlığına iki kez sahip olmazsınız.

 

Ölü Bırak (9,99 ABD Doları)

Bir kulaklık taktıysanız ve bir uygulama mağazasını okuduysanız, muhtemelen dalga tabanlı bir zombi atıcısı gördünüz veya oynadın. Yeni VR geliştiricilerin ekmeği ve tereyağı. Ama bunun söylenmesiyle, Drop Dead aslında oldukça sağlam. Hareket kontrolü amaçlayan gerçekten iyi çalışıyor, co-op eğlenceli ve zaman içinde seyahat ederken ateş etmek için çok sayıda zombi var.

Boşluk Sonu (7,99 Dolar)

Dışarıda birçok savaş alanı var. Öncelikle çok oyunculu özellikleri için Anshar Online’ı ekledik ve End Space, yelpazenin diğer ucunda. Neredeyse uzay savaşındaki bir lite-simülasyon alıştırması gibi hissediyor ve kampanyasında birçok görev ve yükseltme ile sağlam ve tek bir oyuncu deneyimine sahip.

Kaynak: Upload VR

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı