HTC ViveSanal GerçeklikSanal Gerçeklik HaberVr Haber

Amazon ve HTC Partnership anlaşması

Amazon Yeni HTC Partnership ile VR Uygulamaları Satışa Başlıyor

Amazon ve HTC Partnership anlaşması

Sanal gerçeklik kullanıcıları için sevindirici bir haber daha.Amazon yakında, HTC ile yeni bir ortaklık aracılığıyla büyük dijital pazarda VR uygulamaları satmaya başlayacak.

Şirketin Amazon ile ortaklığı, müşterilerin doğrudan Amazon pazarında Viveport uygulamalarını satın almalarını sağlayacak.Geliştiriciler, uygulamalarını Amazon aracılığıyla Viveport geliştirici konsolu aracılığıyla satışa sunmayı tercih edebilirler ve müşteriler en yakın zamanda alışveriş yapabilecekler.

“ Bu yeni ortaklık, Viveport’un, geliştiricilere içeriklerinden para kazanma ve yeni müşterilere ulaşma konusunda en fazla seçenek sunma misyonunu destekliyor. Buna ek olarak, tüketiciler Amazon’da başlıkları keşfetmek ve satın almak için yeni bir yola sahip olacak. HTC Viveport hesabını bağlayan kullanıcılar, Viveport kütüphanelerine sorunsuzca eklenecek başlıkları satın alabilecekler, ”dedi.
Diğer detaylar şu anda incelikli, ancak bu Amazon’un uygulamaları satmanın ilk rotası olmayacak. Şirket, Google’ın Play uygulama mağazasından gelir elde etmek ve şirketin kendi “Fire” tabletleri için Google’a olan güvenini azaltmak amacıyla 2011 yılında kendi Android uygulama mağazasını kullanmaya başladı.

360SanalGerceklikEtiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı