Playstation VRSanal GerçeklikSanal Gerçeklik HaberVr HaberVR Platformlar

3D Runner PSVR için Haziran ayını bekliyoruz

PSVR için VR Locomotion Controller '3DRudder' Haziran'a Kadar Gecikmeli, 120 $ Olarak Fiyatlandırıldı

Playstation VR için üretilmiş olan 3D Runner sizlere oyun içinde hareket imkanı vermektedir.Yaklaşık iki yıldır PC içni geliştirilmiş olanı piyasada.Fakat PSVR için gündem de olan 3D Runner PSVR için Mayıs ayında siparişlerinin alınabileceğini duyurdu.

3DRudder, oturmuş kullanıma yönelik VR hareket sistemidir; çekim, yeniden yükleme, vb. gibi diğer işler için ellerinizi serbest bırakmak için tasarlanmıştır. Hareket etmek için, yuvarlatılmış alt kısmı istediğiniz yöne doğru eğin veya cihazı sola ve sağa döndürmek için hafifçe ayaklarınızla döndürün.

Halen geliştirilmekte olan cihaz PSVR için 3DRudder’ın 17 Haziran’da 120 $ / 120 € / 120 £ ‘a mal olacak şekilde dünya çapında piyasaya sürülmesi planlanıyor.Şirketin web sitesi hala “Est. Mayıs 2019’da teslimat, ”dedi. Ancak bir  PS blog yazısı , PSVR için 3DRudder’in 17 Haziran’da küresel sevkiyat için ön sipariş için hazır olduğunu belirtti.

Şu anda, yalnızca Avrupa’ya bakan mağaza ön sipariş alıyor, aynı Mayıs ayında piyasaya sürülen pencereyle doluydu. Bu arada Kuzey Amerika mağazasına da göz kulak oluyoruz .Şirket, aşağıdakiler dahil olmak üzere 25 PSVR oyununun destekleneceğini açıkladı:
Kaynak : Roadtovr
Resim Kaynağı :3D Runner

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu